Eyüp'ün En Gözde Spor Salonu

10815 İzlenme

V3 Fitness

 

Farklı mimarı konsepti üyelerin ihtiyaçlarına uygun Functional Training, Crossfit ve Martial Art’lar konusunda (Muay Thai, Kick Boxing) Türkiye nin en iddialı ekibi ile fark yaratan V3, Şubat 2012 tarihinde hizmete girdiğinden beri spor sevenleri gözdesi olmaya devam ediyor.

 

Profesyonel yönlendirmeler dışında her türlü ihtiyaca yönelik antrenman programları V3’te mevcuttur. İster kilo vermek isteyen bir ev hanımı veya çok kısa vakti olan bir iş adamı için programlar hazırlanabilir. Herkesin ilgilendiği spor branşına göre (tenis, golf, basket ball vs…) kişiye özel antrenman şekilleri hazırlanabilir. Bu programlar bire bir veya grup egzersizleri halinde uygulanabilmektedir.

 

Kadınlar ve erkekler için Yoga, Pilates, Boot Camp, Kick Boxing gibi hızlı programlar sunan V3 fit ne sağlıklı bir yaşam tarzı size sunuyor. Üstelik spordan sonra hem kaslarınızı hem ruhunuzu dinlendirmeniz için birkaç masaj seçeneği sunan Spa’mızda hizmetinizdedir.

 

V3’te üyelerin fiziksel ve ruhsal durumları dikkate alınarak sunulan “Functional Training” antrenmanlarında vücudun, ani hızlanma ve ani yavaşlama gibi günlük hayattaki hareketleri en doğru ve en uygun şekilde performe edebiliyor.  “Functional Training” antrenmanları genel vücut antrenmanıdır. Yaptığınız sporda daha iyi olmanızı veya  normal yaşantınızda daha kuvvetli, daha sağlıklı olmanızı sağlarken, vücudunuzu da güzelleştirir. Eğer bir atletseniz, fonksiyonel antrenman sizi kendi işinizde daha iyi yapar. İtme, çekme, atlama, koşma, zıplama, fırlatma gibi becerilerinizi sakatlık riski oluşturmadan geliştirir.

 

 

Kemerburgaz'daki Spor salonları

Eyüp - Kemerburgaz'daki Spor salonları

 

Kağıthane'deki Yaz Okulları

Yaz aylarını daha iyi b...

Yenibosna'daki Rent A Car Firmaları

Yenibosna'daki rent a car...

Çiftkurtlar'la Hayalleriniz Gerçek Olacak

Honda Plaza Çiftkurtlar,...

Osmanbey Sürücü Kursu'ndan Büyük Kampanya

Osmanbey Sürücü Kursu,...

Voit 1200N Kişisel Kondisyon İstasyonu

Spor yapmanın vakti geld...

Kadıköy Kadife Sokak

Kadife Sokak, İstanbul K...

İstanbul Marriott Hotel Şişli

Şişli semtinin kalbinde...

İstanbul’a Çılgın Proje

Kanal İstanbul, şehrin ...

Medeniyetler Korosu MÜSİAD'da

Müstakil Sanayici ve İ...

İstanbul’un En Kalabalık İlçesi

Bu yılda İstanbul'un 1'...