Cevahir AVM

16990 İzlenme

Cevahir AVM Avrupa'nın ve dünyanın en büyük alışveriş ve eğlence merkezlerinden biri. 6 kata yayılan toplam 303 mağazasıyla ve 2500 araç kapasiteli kapalı otoparkıyla ziyaretçilerine kusursuz bir alışveriş deneyimi sunuyor.

cevahir-avm

Cevahir AVM, yerli ve yabancı 17 mimari plan arasında yapılan bir yarışma sonucu 1. olan Minoru Yamakasi ABD tarafından hazırlandı. Cevahirler Projelendirme Merkezi tarafından uygulama projeleri hazırlanarak son halini aldı.
 
İstanbul Cevahir Alışveriş Merkezi'nde vizyon filmleri, leziz tatlar, kapalı temalı oyun parkı alanı Atlantis'te sınırsız eğlence; yeni bir yaşam tarzında bir araya geliyor. İstanbul Cevahir, ziyaretçilerin tüm aile üyeleriyle birlikte yaşayacağı keyifli bir alışveriş ortamı hazırlıyor.
 
İstanbul Cevahir Alışveriş Merkezi, Türkiye'nin metropolü İstanbul'un stratejik bir noktasında bulunuyor. İçlerinde Koçtaş, YKM, Debenhams, Teknosa, Tepe Home, Mudo ve Migros'un da yer aldığı güçlü markalardan oluşan mağaza karmasının yanı sıra organize perakendeciliğinin güçlü ulusal ve uluslararası markalarının en önemli faaliyet alanlarından biri olarak, yerli ve yabancı ziyaretçilerine yılın 365 günü hizmet vermeye devam ediyor.
Atlantis Eğlence Merkezi  "Fun Lab Eğlence Dünyası" haftanın 7 günü açık.
 
 
Cevahir AVM İletişim Bilgileri
 
Telefon: 0212 368 69 00
Fax: 0212 38013 52 - 53
Adres: Büyükdere Cd, 22, 80470 İstanbul-Şişli
Web Sitesi: http://www.istanbulcevahir.com
E-Posta: info@istanbulcevahir.com

NEVİZADE SOKAĞI İÇİN TIKLAYIN

KUMKAPI RESTAURANTLAR SOKAĞI İÇİN TIKLAYIN

 

CEVAHİR AVM HARİTASI

 


Masko Mobilya Kenti

Mobilya mağazası ve sat...

Airport AVM

Airport Alışveriş Merk...

KANYON Alışveriş Merkezi

Kanyon Alışveriş Merke...