Ayın Burcu: Yengeç

Nuray Sayarı

Astroloji Uzmanı

37 Video

Uzmanın Tüm Videoları

11375 İzlenme

Bu ay çok yoğun temponuza rağmen hayal kurmanız sizin gerçeklerden kaçmanıza olanak sağlamaktan çok, geleceğe yönelik plan yapmanızı sağlayacak. Bu ayın başından itibaren geçmişten gelen yarım kalmış işlerinizi tamamlamalısınız ve yeni ilgi alanlarınıza ulaşmak için enerji toplamalısınız.

yengec_burcu

7 Haziran’da Merkür’ün burcunuza girmesiyle zekânız keskinleşecek ve duygularınızı tanımlama yeteneğiniz çok artacak. Bugün gerçekleri net olarak görürken bir yandan da özel konuşmalarınızda kuramsal kargaşadan uzaklaşarak objektif bakış açınızı kaybedebilirsiniz. Aynı gün Güneş- Mars dik açısı yüzünden yanlış anlaşılmalar tartışmalara dönüşebilir. Ancak iyi bir yaşam koçunun desteğiyle derhal işleri doğru yöne sokmayı becereceksiniz.

8 Haziran’da içinde bulunacağınız tartışmalar yumuşayacak ve zıt kutuplar arası uzlaşma ortamı ortaya çıkacak. 11 Haziran’da ilginç fikirler ve ani değişiklikler sizi sarsabilir. Ancak esnek ve olumlu yaklaşım ile bu sarsıntıların size daha geniş bir yaşam perspektifi kazandırmasını sağlayabilirsiniz. Bu süreçte birinin sizi kontrol ettiğini sanabilirsiniz ancak bu doğru değil. Bu yanlış anlama, içinde bulunduğunuz aşırı hassas ruh halinde en ufak ricaları en büyük emirler gibi algılamanızdan kaynaklanıyor.

19 Haziran’da gerçekleşecek İkizler Yeni Ay’ı bir sonun başlangıcı olacak ve siz yaşamınızda kontrolü ele almak için önceliklerinizi belirlemeye başlayacaksınız. 20 Haziran’da eskiyi süpürüp yaşamınızdan atmak size iyi bir başlangıç sağlayacak. Aynı gün Güneş’in Yengeç Dönencesi’ne girişi ile yeni astrolojik yılınız başlayacak. Uranüs ve Venüs’ün bugün oluşturacakları 60 derecelik açı ilişkilerinizi yeniden gözden geçirmenizi, kaynaklarınızdan en üst seviyede yararlanmanızı sağlayacaktır.

23 Haziran’da Satürn ve Venüs’ün içine girecekleri konum nedeniyle kendinizden şüphe eder duruma gelebilirsiniz. Ancak bugün ayrıca ortaya çıkacak olan Güneş-Neptün birlikteliği sizin içinde bulunduğunuz bu olumsuz ruh halini yumuşatacak. Mart 2015’te bitecek olan Uranüs-Plüton dik açıları serisi 24 Haziran’da başlayarak dünyayı sarsacak. Bu sarsıntılar içinde yapmanız gereken, sizi kariyeriniz açısından geniş vizyona taşıyacak güçlü ortaklıklar kurmak olacaktır.

29 Haziran’da üstleriniz veya astlarınız ile aranızda çekişmeler gerçekleşebilir. Şansınıza bugün gerçekleşecek olan Merkür-Jüpiter konumlanması iletişim yeteneklerinizi arttıracak. Bugün problemlerin çevresini saracak ve yaratıcı çözümler önerecek esnekliğe sahip olacaksınız. Kendi doğrularınızı başkalarına zorla kabul ettirmek yerine yapıcı tartışmalara girmeniz sizin için çok daha yaralı olacak.

 

 


Ayın Burcu: Yengeç

Bu ay çok yoğun temponu...

İkizler Burcu

Her on iki yılda bir Jü...

Haziran Ayı Burç Yorumları

Burçlar hayatınızı ne...

Ayın Burcu Boğa

Mayıs ayının burcu Bo...

Ayın Burcu Koç

Nuray Sayarı ayın burcu...

Ayın Burcu Balık

Ay balık burcunda, ayın...