Airport AVM

15850 İzlenme

İstanbul’un “Havacılık” temalı ilk ve tek alışveriş merkezi “Airport Alışveriş Merkezi” Ataköy’de 28 Mayıs 2008 tarihinde hizmete açıldı.

Bakırköy, Yeşilköy, Yeşilyurt, Florya, Ataköy gibi konut alanlarının merkezinde, Atatürk Havaalanı, Dünya Ticaret Merkezi ve CNR gibi pek çok iş merkezinin yer aldığı önemli bir lokasyonda hizmet veren Airport Alışveriş Merkezi yılda 8 milyon kişiye hizmet veriyor.

airport

Türkiye'de ve Dünya'da toplam 40 ülkede hizmet veren Alman Şirketi Bilfinger Berger'in hizmet kalitesi çatısı altında ve güvencesinde yer alan Airport Alışveriş Merkezi'nin yönetimi HSG Türkiye ve EPM ASSETİS Türkiye tarafından gerçekleştiriliyor. 1.600 araç kapasitesine sahip ücretsiz otopark alanı bulunuyor.
 
Dünyaca ünlü 120 mağazaya sahip
 
Bakırköy ve Ataköy sakinleri ve gençlerinin buluşma noktası olan Airport AVM toplam 6 kattan ve 2 kontrol kulesinden oluşuyor. Hava alanı ve kontrol kulelerini çağrıştıran ferah ve gün ışığı alan modern mimari tasarımıyla dikkat çeken alışveriş merkezi; 81.000 m2 kapalı alana, 32.000 m2 ticari alana sahip. Alışveriş Merkezinde 3500 m2’lik alana sahip bahçe aksesuarlarından beyaz eşyaya kadar evinizin ihtiyacı olan her şeyi bulabileceğiniz süper marketi, teknolojiyi yakından takip edenler için 800m2 alana sahip aradığınız her şeyi bulabileceğiniz elektronik marketi, Dünya’da ve Türkiye’de önde gelen 120 mağazası, yüzlerce markasıyla ziyaretçilerine hoşça vakit geçirmeyi vaat ediyor.
 
Airport AVM’de eğlence sizi bekliyor   

airporte

Airport Alışveriş Merkezi, standart bilinen sıradan alışveriş merkezleri dışında size, ailenizle beraber hoşça vakit geçirebileceğiz unutulmaz dakikalar sunuyor. Özel ses sistemleri ile donatılmış, yüksek görüntü kalitesine sahip, özel tasarlanmış ergonomik koltuklarıyla klimalı 6 sinema salonu, 12 hatlı şık ve konforlu bowling salonu, çocuklarınızla beraber hoşça vakit geçirebileceğiniz 2500 m2’lik çocuk eğlence merkezi, buzla dans etmek isteyenler, buzun sıcaklığına gönül verenler ve meraklıları için özel akademik eğitici kadrosuyla birlikte 600 m2’lik buz pisti, Türk ve dünya mutfaklarından en seçkin, leziz örneklerin yer aldığı 2 bin kişilik oturma kapasiteli fast food alanı ve 1.600 araçlık ücretsiz otopark alanıyla ziyaretçilerine hizmet veriyor.
 
AİRPORT AVM İletişim Bilgileri:
Adres: Londra Asfaltı Kuleli Mevkii E-5 Karayolu Üzeri / Bakırköy
Telefon : 0 (212) 465 85 75
Fax: 0 (212) 465 85 73
E-Posta: info@airportavm.com.tr
Web sitesi: http://www.airportavm.com.tr

 

AİRPORT AVM HARİTASI

Daha Büyük Görüntüle

 

bakırköy_avm    bakırköy_dil_merkezi

 


Masko Mobilya Kenti

Mobilya mağazası ve sat...

Airport AVM

Airport Alışveriş Merk...

KANYON Alışveriş Merkezi

Kanyon Alışveriş Merke...