Adalar Belediyesi

10241 İzlenme

Yönetmenimiz Mustafa Önen, Adalar Bld. Başkanı Sayın Mustafa Farsakoğlu'nu makamında ziyaret etti. Yönetmenimiz Mustafa Önen, Adalar Bld. Başkanı'na I am İstanbul'u anlattı.


Adalar Belediye Başkanı Mustafa Farsakoğlu, Adalar ilçesinde özellikle hizmetlerin en iyisini başarılı bir şekilde verme çabalarını sürdüreceklerini, büyük bir azim ve kararlılıkla çalışmaya devam ettiklerini açıkladı. Adalar Belediye Başkanı Mustafa Farsakoğlu, Adaların geleceği hakkında olumlu gelişmeler olduğunu söyleyerek "Önümüzdeki yıl birçok sorunun çözümlendiğini göreceksiniz. Adaları Türkiye'nin Vitrini haline getireceğiz" dedi.

Mustafa Önen ve I Am Istanbul ekibi, Adalar Belediyesi'ndeki tüm gelişmeleri sizlerle paylaşmaya ve yayınlamaya devam edecektir.


Adalar Belediyesi, Adalar'ın sahip olduğu doğal, tarihi ve kültürel mirasını koruyarak, Adalar halkının yerel ve ortak gereksinimlerine yanıt vermek, Adalar'ın sorunlarına çözüm üretip halkın yaşam kalitesini yükseltmek ve Adalar'ı her bakımdan, ülkede ve dünyada 21. yüzyılın bilgi toplumu içerisinde örnek bir yer haline getirmeyi görev edinmiştir.

Adalar Belediyesi, Cumhuriyetimizin temel ilkeleri doğrultusunda, akıl ve bilimin yol göstericiliğinde hukuka ve insan haklarına bağlı bir anlayışıyla, hemşehrilerinin ve çalışanlarının bilgi ve kabiliyetlerine, sorumluluk alma isteğine güven ve saygı duymayı temel değerleri olarak benimsemiştir.

Etiket
adalar  

Şile Belediyesi

Şile Belediyesi...

Şişli Belediyesi

Şişli Belediyesi...

Bağcılar Belediyesi

Bağcılar Belediyesi...

Büyükçekmece Belediyesi

Büyükçekmece Belediyes...

Tuzla Belediyesi

Tuzla Belediyesi...

Üsküdar Belediyesi

Üsküdar Belediyesi...

Avcılar Belediyesi

Avcılar Belediyesi...

Ataşehir Belediyesi

Ataşehir Belediyesi...

Ümraniye Belediyesi

Ümraniye Belediyesi...

Arnavutköy Belediyesi

Arnavutköy Belediyesi...