Yoga Academy Nişantaşı
Telefon

0 537 292 54 30

Sektör

Dans Kursları

Web Sitesi

www.yogaakademi.com

Email

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

Nişantaşı - İstanbul

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

 

Yoga Academy Nişantaşı

 

 

 

Nişantaşı ndaki Dans Kursları

Şişli Nişantaşı ndaki Dans Kursları

 

 

 

 

Yoga Academy Bahçeşehir'de Orijinal Yoga Sistemi uygulanmaktadır. Yoga Academy bünyesinde verilen eğitimler Orijinal Yoga Sistemine, açık bir ifade ile derin felsefeye, bilimsel açıklamalara ve tecrübeden geçirilmiş doğru tekniklere dayanmaktadır. Yoga tekniklerini olduğu gibi vermek, insanların fiziksel, zihinsel ve ruhsal sağlığını geliştirmek ve spiritüel evrimine yardım etmektir.

Dans okulunda da her türlü dansın eğitimi, başarılarını kanıtlamış eğitmenler tarafından verilmektedir. Kalitesi ispatlanmış metotlarla her yaş grubunun öğrenerek keyifle dans edebileceği seviyeli, arkadaşca bir ortam yaratma fikrinden yola çıkarak kurulan Okul, yeştireceği öğrencilerle gerçekleştireceği dans geceleri, gösteriler ve organizasyonlarla Türkiye’de önemli dans okullarından biri haline gelmeyi hedeflemektedir. Merkezimizin Yoga ve Pilates eğitmenliğini, koordinatörlüğünü ve aynı zamanda da işletmeciliğini, Şerife KAÇAR; Dans okulunun Latin Dansları, Tango ve Zumba eğitmenliğini, koordinatörlüğünü M. Koray KARTAL yürütmektedirler. Flamenko Dans eğitimi ise Ebru Atalay Alp tarafından verilmektedir.
Okulda 2 adet stüdyo, bekleme bölümü, giyinme odası, bahçesi bulunmaktadır. Dans stüdyosunda hijyenik ve daha konforlu ders yapabilmek amacıyla dans ayakkabısı veya sadece iç mekanda giyilen spor ayakkabısı giyilmesi zorunludur.