YASMİN LAZER ESTETİK VE GÜZELLİK MERKEZİ
Telefon

0212 273 28 20

Sektör

Güzellik Merkezleri

Web Sitesi

http://www.yasminmed.com

Email

info@yasminmed.com

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

Barbaros Bulvarı No:50/5 Balmumcu - Beşiktaş (ATV Binası Karşısı)

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

YASMİN LAZER ESTETİK VE GÜZELLİK MERKEZİ

 

Balmumcu'daki güzellik salonları

Beşiktaş - Balmumcu'daki güzellik salonları

 

2002 yılından itibaren dermatolog Dr. Leyla KAYIHAN ve uzman kadrosu ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekte olan ÖZEL YASMİN POLİKLİNİĞİ her zaman aynı titizlikle uygulamalarına özen göstermektedir.

 

Kalıcı güzelliğe sahip olmak, güzelliğinizle çevrenizdekileri büyülemek istiyorsanız ÖZEL YASMİN POLİKLİNİĞİ sizleri bekliyor.

 

ÖZEL YASMİN POLİKLİNİĞİ lazer epilasyondan, mezoterapiye, selülit tedavisinden, cilt bakımına, akupunkturdan, botox ve dolguya kadar tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz bir estetik merkezidir. Estetik ile ilgili uygulamalarımız Opr. Dr. Kemal UĞURLU tarafından yapılmakta olup operasyonlar arasında; Göğüs küçültme ve büyültme , liposuction (yağ alma ameliyatı), KARIN GERME BURUN AMELİYATLARI ANLASMALI HASTANELERDE YAPILMAKTADIR. ÖZEL YASMİN POLİKLİNİĞİ günümüzün en son teknoloji cihazlarını kullanıyor ve devamlı gelişen teknolojiyi yakından takip ediyor. ÖZEL YASMİN POLİKLİNİĞİ sunduğu hizmetlerle, hijyene verdiği önem ve kullandığı kaliteli ürünlerle, güler yüzlü ekibiyle yıllardır estetik ve güzellikte güvenin adresi olarak dikkat çekmektedir.ÖZEL YASMİN POLİKLİNİĞİ' nin geçici bir süre için lazer epilasyon ve bölgesel zayıflamada uyguladığı şok kampanyaları kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz. ÖZEL YASMİN POLİKLİNİĞİ bir çok ünlünün uğrak yeridir.