UNİVERSAL TAKSİM ALMAN HASTANESİ /54
Puan Ver

Firmanın Konumu


Telefon

0 212 293 21 50

Sektör

Genel Hastaneler

Web Sitesi

http://www.uhg.com.tr

Email

info@uhg.com.tr

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

SIRASELVİLER CAD. No:119 TAKSİM BEYOĞLU / İSTANBUL

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

Yol Tarifi Al


Özel Üniversal Alman Hastanesi

 

 

Sıraselviler caddesi ndeki Hastaneler

Beyoğlu Sıraselviler caddesi ndeki  Hastaneler     

 

Türkiye'de modern sağlık hizmetleri sunumunda akla gelen ilk özel kurumlardan olan Alman Hastanesi, Universal Hastaneler Grubu bünyesine 1992 yılında katılmış, bu tarihten itibaren 3 yıl süren renovasyon çalışmaları sonucunda hem mimari hem de medikal açıdan yüksek hizmet standartlarına ulaşarak 1995'de yeniden hizmete açılmıştır.

289 yataklı Universal Taksim Alman Hastanesi'nde 7 ameliyathane, 5 cerrahi yoğun bakım odası, 4 koroner anjiyo yoğun bakım odası, 5 açık kalp yoğun bakım odası ve 13 yeni doğan ve çocuk yoğun bakım odası mevcuttur.

Hastanenin ileri medikal teknoloji ile donatılmış olmasının yanı sıra yatan hasta ve hasta yakınlarına otelcilik hizmetleri sunumuna da oldukça önem verilmektedir. Hasta ve hasta yakınlarına sunulan valeli otopark, önbüro, bellboy, housekeeper, kat ve oda hizmetleri, mini bar, yiyecek içecek departmanı, kafeterya, restoran, halkla ilişkiler, muhasebe, satın alma gibi hizmetlerle modern hastane yönetimi anlayışını uygulamaya geçiren Universal Taksim Alman Hastanesi, bu sayede hastanede tıbbi direktörlüğün, hekim, hemşire ve teknisyen kadrolarının hasta bakım ve tedavisinde çalışmalarını en üst verimlilikte sunmalarına olanak sağlamıştır.

Yorum