UNİVERSAL İTALYAN HASTANESİ
Telefon

0212 292 35 01

Sektör

Genel Hastaneler

Web Sitesi

http://www.uhg.com.tr

Email

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

Defterdar Yokuşu no:17 Tophane Beyoğlu / İstanbul

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

Universal İtalyan Hastanesi

 

Elmadağ daki Hastaneler

Beyoğlu Elmadağ daki Hastaneler 

 

200 yıla varan tıbbi ve mimari tarihi ile, Universal Hastaneler Grubu bünyesinde onkoloji alanında özelleşmiş ekip ve donanıma sahip bir hastanedir.

Türkiye'de ilk defa uygulanan pek çok yöntemle, kanser erken tanı birimi ve kadın-erkek onkolojik check-up uygulamaları ile koruyucu hekimlik adına önemli bir başvuru merkezdir. Özellikle meme kanserinde birçok tedaviye öncülük yapmış olan Avrupa Onkoloji Enstütüsü (IEO-MİLANO/İTALYA) ile işbirliği halindedir.

Universal Italyan Hastanesi'nde, dünyada az sayıda merkezde güvenle kullanılan TOMOTERAPİ cihazının yanısıra ülkemizdeki ileri RT merkezlerinde bulunan LINAC cihazı da kullanılmaktadır. Ayrıca Lorad Multicare Platinum Prone Stereotactic meme biyopsi sistemi kullanılmakta, geliştirilmiş Dijital Spot Mamografi Sistemi sayesinde alınabilen yüksek kalitede resim sayesinde parça gerektirmeden memeden 360 derece biopsi yapmak mümkündür.
Universal İtalyan Hastanesi'nde deneyimli onkoloji hemşireleri görev yapmaktadır.

7.250 metrekarelik bir alanda, eşsiz bir bahçe içinde kurulan 36 oda, 41 yatak kapasiteli Universal İtalyan Hastanesi, onkoloji alanında lider hastane olmanın yanı sıra genel tıbbi ve cerrahi tedavilerde de pek çok modern uygulamayı sunmaktadır. Diğer tüm bölümler onkoloji bölümüne destek verecek şekilde düzenlenmiştir.