Sedef Polikliniği
Telefon

0212 540 94 94

Sektör

Genel Hastaneler

Web Sitesi

http://sedeftedavimerkezi.blogspot.com

Email

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

Yeşilova mahallesi E5 yanyol üzeri no:50 Küçükçekmece / İstanbul

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

Sedef Polikliniği

 

Küçükçekmece deki Hastaneler

İstanbul Küçükçekmece deki Hastaneler

 

Tıpta  Sedef Hastalığı tedavisi adı altında sürdürülen çalışmalar özü itibarı ile hastalığı baskı altında tutmak olarak adlandırılabilir. Vücutta baskı altına alınan lezyonlu bölgelerin hastaya sağladığı fiziksel rahatlığı hastanın tedavi olarak algılaması hasta açısından bakıldığında kabul edilebilir bir davranış olarak görülebilir. Ancak paralelinde hastalığın vücut içerisinde hakim olan yapısına bir müdahale söz konusu olmadığı için hastalık sürekli nüksetmekte ve hasta kortizon içerikli tabletler ve pomatlara bağımlı bir yaşam sürdürmektedir. Kortizon içerikli ürünlerin bir çok açıdan hastanın vücuduna verdiği zararlar tüm tıp çevreleri  tarafından kabul edilmektedir.

Sedef Polikliniği, tedavi sırasında hasta ile ilgili modern tıptan elde edilen verilere dayanarak hastanın cilt yapısına ve bağışıklık sisteminin mevcut durumuna uygun, kişiye özel tedaviler sunmaktadır.

Bu uygulamalar neticesinde cildin doğal dengesini sağlamaya paralel olarak hastalığı tetikleyen biyolojik nedenlerinde ortadan kaldırılması sağlanmaktadır. Bu şekli ile hastalık geri dönmeyecek biçimde vücudunuzdan uzaklaşmaktadır.

İstanbul Küçükçekmece İlçesinde hizmete giren SEDEF TEDAVİ MERKEZİ'i bu alanda hizmet veren ilk ve tek  merkez olma özelliğini taşıyor.