Şampiyonun Yeri Spor Salonu
Telefon

0216 412 23 32

Sektör

Spor Salonları

Web Sitesi

www.sampiyonunyeri.com

Email

bilgi@sampiyonunyeri.com

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

Alemdağ cad. No:128 (Kaymakamlık durağı karşısı) Ümraniye / İstanbul

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

Şampiyonun Yeri Spor Salonu

 

Ümraniye'deki spor salonları

Ümraniye'deki spor salonları

 

Tecrübeli eğitmenleri ile sizlere sağlıklı yaşamın mutluluğunu yaşatan hizmetler sunmak için kapılarını açan Şampiyonun Yeri Fitness Salonu,1000 metre karelik geniş bir spor alanı ile ihtiyaçlarınıza uygun egzersiz ve spor alternatifleri sunmaktadır. Falza kilolarınızdan kurtulmak isteyen biriyseniz Cardio çalışmaları sizin için ideal seçenekler arasında yer almaktadır.

 

Sonderece hijyenik bir ortam sunan spor salonunda her türlü ekipman mevcuttur. Bol oksijenin sağlandığı ferah bir ortam oluşturulan salonda klima bulunmaktadır. Fitness, solaryum, sauna, soyunma odaları ve duşlar mevcuttur.

 

Pazar günleri kapalı olan spor merkezinde spor yapma saatleri hafta içi sabah erkekler için 10:00 akşam 23:00’a kadar olup bayanlar için sabah 10:00 akşam 22:00’ kadardır. Cumartesi günleri ise Erkekler için sabah 10:00 akşam 21:00 Bayanlar için sabah: 10:00 ve akşam 20:00 olarak belirlenmiştir.Tesiste bay ve bayanlar için özel kampanyalardan yararlanma imkanı verilmektedir. Sporun ve sporcunun en iyi adreslerinden birisi olmak için her türlü olanakları müşterilerine sağlamakta ve bu yöndeki çabalarını sürdürmektedir. Sağlıklı yaşamın tadını tesisin sizlere sunduğu hizmetlerden yararlanarak çıkarabilirsiniz.