Piraye Cafe & Restaurant
Telefon

0212 245 15 00

Sektör

Cafeler

Web Sitesi

http://www.piraye.com.tr

Email

bilgi@piraye.com.tr

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

AĞA HAMAMI SK. NO: 1/B CİHANGİR-BEYOĞLU/İSTANBUL

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

Piraye Cafe & Restaurant

 

Cihangir deki Cafeler

Beyoğlu Cihangir deki Cafeler

 

Dünya mutfağından oluşan mönüsü ve renkli atmosferiyle Piraye Cafe, Cihangir'de hizmet veriyor. Spesiyalleri arasında pasta primaverası, fantastik salatası ve naneli limonatası bulunan mekan Cihangir’in en geniş salonuna sahiptir.

Aynı zamanda Çukurcuma’nın nostaljik sokağıyla bütünleşen dış mekanında oturma imkanı da mevcuttur. Ofis ortamından sıkıldığınızda çalışmanıza sosyal bir ortamda güzel bir kahve eşliğinde devam etmek isterseniz ücretsiz wi-fi hizmetinden yararlanabilirsiniz.  Cihangir merkezde, arkadaşlarınızla buluşma noktası olarak belirleyebileceğiniz bir konumdadır.

Her gün saat 08.00’de kahvaltı servisi ile misafirlerine kapılarını açan Piraye, hem Türk ve Dünya mutfağına ait leziz mönüsü, hem de ev yemeklerinden oluşan günlük öğle ve akşam menüsü ile hizmete devam etmektedir. Alternatif mönüde ızgara ve özel spesiyaller, salata ve makarnalar, burritolar gibi pek çok çeşit yemek bulunmaktadır. Ev ve İşyerlerine paket servis hizmetinden de yararlanabilirsiniz. Çayseverleri bir araya getiren özel çay seçenekleri ile rahat bir ortamda keyifli saatler geçirebilirsiniz.