Park 156 Hotel /50
Puan Ver

Firmanın Konumu


Telefon

0216 306 58 94

Sektör

3 Yıldızlı Oteller

Web Sitesi

http://www.park156.com

Email

info@park156.com

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

Ankara Caddesi No:156 34860 Kartal / İstanbul

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

Yol Tarifi Al


Park 156 Hotel 3 Yıldızlı Otel

 

Kartal daki 3 yıldızlı oteller

İstanbul Kartal daki 3 yıldızlı oteller

 
 

Park 156, Erdim Motel adı ile 1965 yılında hizmet vermeye başlamış ve 2009 senesinde yeni ismini almıştır. Tatil köyü olarak adlandırılan konaklama tesisi türlerinin ilk örneklerindendir.

İstanbul Asya yakasının en köklü semtlerinden Kartal’ın sahil şeridinde, deniz kıyısında yer alan Park 156 Marmara denizine cepheli 5000 metre kare alan üzerinde ağaçlı, yeşillik içinde bahçe düzeninde inşa edilmiş sempatik, modern ve güvenli iki katlı üç ana bloktan oluşmaktadır. Stil sahibi tasarım ürünleri ve çok şık odalar, fonksiyonellik ve zarafeti barındıran banyo ve aksesuarlara sahip olup, LCD TV, ayarlanabilir split klima, elektronik özel kasa, banyo açılır pencere sistemi, saç kurutma makinesi, büyüteçli ayna, ortopedik yatak ve yastıklar, doğal tekstil ürünleri, wifi internet erişimi, elektronik özel kapı sistemi, telefon, duş veya küvet, yangın alarm sistemi ile farklılık yaratmaktadır.

Çevre yollarına yakınlığı, hava alanlarına erişimi kolaylaştırmaktadır. Atatürk Havalimanına 1 saat, Sabiha Gökçen Havalimanına 15 dakika gibi bir mesafede olması;  İstanbul Anadolu yakasının merkezi konumunda olan Bağdat caddesi ve kara ve deniz ulaşımının önemli bağlantı merkezleri olan Kadıköy ve Üsküdar’a keyifli sahil yolu ile ulaşım kolaylığı sağlar.

Yorum