Özkonak Altın Ve Pırlanta /50
Puan Ver

Firmanın Konumu


Telefon

4445034

Sektör

Kuyumcu

Web Sitesi

http://www.ozkonakkuyumcu.com

Email

info@ozkonakkuyumcu.com

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

Talatpaşa cd. N:180/A Gültepe-Kağıthane/İSTANBUL

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

Yol Tarifi Al


Temelleri ilk olarak 1985 yılında İstanbul Kapalıçarşı’da atılan Özkonak Kuyumculuk, ikinci neslin büyük hedefleri doğrultusunda perakende satış  faaliyetlerini geliştirmek için 1993 yılında İstanbul Gültepe'de kuyumculuk faaliyetlerine devam etmiştir. 2013 itibarı ile perakende de  23. Yılını kutlayan Özkonak Kuyumculuk , sektörde perakende satış anlamında lider konumunda olmanın haklı gururunu yaşamaktadır. Sektörde  ciddiliği ve saygınlığı ile bilinen firmamız "mükemmel hizmet şirketi" olma prensibiyle yola çıkıp bu alanda kendisini sürekli geliştirmiştir.  Hızla gelişen sektör, bu gelişme ile bazı ihtiyaçları da beraberinde getirmiştir. Firmamız bu ihtiyaçları karşılayabilmek ve siz değerli müşterilerimize verdiğimiz hizmet alanını genişletmek amacıyla Siempre Diamond, Siempre Alyans ve UCZ ALTIN markalarını kurmuştur.

 

Firmamız hizmet kalitesini arttırmak ve müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda 23 yıllık tecrübesini online mağazacılık ortamına taşıyıp internetten satış faaliyetlerini gerçekleştirmek üzere,  www.ozkonakkuyumcu.com e-ticaret sitesini kurmuştur. En değerli markaların ürünlerine Özkonak Kuyumculuk güvencesi ile sahip olabilirsiniz.

 

Şirketimiz sağlam teknolojik altyapısı ile sizler için en uygun fiyat, güvenli alışveriş ve üst düzey hizmet anlayışı sunmayı misyon edinmiştir.

Yorum