Mesa Çengelköy Villaları /50
Puan Ver

Firmanın Konumu


Telefon

0(216) 290 72 52

Sektör

Satılık Villalar

Web Sitesi

http://www.mesagrup.com/

Email

info@mesa.com.tr

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

Yalnız Selviyolu Cd. No: 6 - 34688 Çengelköy / İSTANBUL

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

Yol Tarifi Al


Mesa Çengelköy Villaları

 

 

 

Çengelköy deki Satılık Villalar

İstanbul Çengelköy deki Satılık Villalar

 

 

 

İstanbul’un merkezinde %80'i yeşile ayrılan 100.000m2'lik özel bir alanda yer alan Çengelköy'de Mesa, Çengelköy’ün sıcaklığını yansıtan üçer katlı 46 bloktan oluşuyor. 6 Farklı tipteki bloklarda,  1 oda, 2 oda, 4 oda, 5 oda-salon seçenekleri ile brüt alanları 78m2 ile 285m2 arasında değişen toplam 298 adet daire bulunuyor.  

Çengelköy'de Mesa’da araç trafiğinin tamamı, arsa çevresindeki tali yollardan giriş-çıkış alınarak yer altında çözülüyor. Yer üstünde ise, blokların çevresi boyunca uzanan yaya yolları, sadece acil durumlarda araç trafiğine açılıyor. 

Bodrum katta, blokları birbirine bağlayan kapalı otopark yer alıyor ve buradan blokların merdiven kovalarına direkt ulaşım sağlanabiliyor. Kapalı otoparkta daire büyüklüklerine göre, ev sahiplerine birer, ikişer ve üçer otoluk garaj eklenti olarak veriliyor. Ayrıca bodrum katlarda, her daireye eklenti olarak verilen birer adet depo yer alıyor.

Toplam 80.000m2'lik yeşil alanda peyzaj projesine uygun olarak, tenis kortu, basketbol sahası, çeşitli çocuk oyun alanları, yürüme yolları, dinlenme alanları gibi dış mekan düzenlemeleri de Çengelköy'de Mesa sakinlerine temiz ve derin bir nefes aldırıyor. 

Çengelköy'de Mesa; İstanbul'un güzelliklerini sakladığı Çengelköy'de, İstanbul'dan vazgeçmek istemeyenlere, şimdiki zamanda, geçmiş zamanların güzelliklerini yaşatıyor.

İstanbul'daki tüm satılık villaları görmek için tıklayınız

Üsküdar'daki tüm satılık villaları görmek için tıklayınız

Yorum