MEDICANA INTERNATIONAL İSTANBUL - B.DÜZÜ /50
Puan Ver

Firmanın Konumu


Telefon

0212 867 75 00

Sektör

Genel Hastaneler

Web Sitesi

http://www.medicana.com.tr/

Email

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

Beylikdüzü Caddesi No:3 Beylikdüzü / İstanbul

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

Yol Tarifi Al


Medicana International İstanbul Hastanesi

 

 

Beylikdüzü Caddesi ndeki Hastaneler

Beylikdüzü Beylikdüzü Caddesi ndeki  Hastaneler

30.000 m2 kapalı alan üzerine kurulan Medicana International İstanbul; 1 CIP, 5 VIP,109 standart hasta odasında toplam 115 hasta yatağı; 14 Genel Yoğun Bakım, 13 Kardiyovasküler Cerrahi Yoğun Bakım, 7 Koroner Yoğun Bakım, 8 Yenidoğan Yoğun Bakım yatağı; 7 Acil, 9 Anjiografi, 3 Endoskopi gözlem yatağı ile hizmet vermektedir.

 İstanbul; biri 13 ( hasta katları) , diğeri 5 (poliklinik katları) kat üzerine kurulu birbirine geçişli iki bölümden oluşmuş bir binadır.

Hasta Odaları:

Hasta odaları, hastanın konforunu da ön planda tutarak tıbbi işlemlerinin ve tedavisinin gerçekleştirileceği tüm sistemlerle donatılmıştır. Hasta yatağı, yatak başı oksijen ve vakum prizi, mavi kod uygulamalı hemşire çağrı sistemi, refakatçi için hazırlanmış yatak olabilir koltuk, hasta ve refakatçinin kullanabileceği bir dolap, mini buzdolabı, akreditasyon gereği hastaya hizmet veren personelin kullanacağı el yıkama ünitesi ve hastaya ait özel bir banyo ile LCD TV ünitesi mevcuttur. Antibakteriyel zemin ve duvar döşemeleriyle kaplanan hasta odalarında, enfeksiyon riskinin sıfıra indirilmesi amacıyla hiçbir eşya zemine sabitlenmemiştir. Hasta odaları tüm hastane genelinde olduğu gibi 0 şartlandırılmış ve iklimlendirilmiş taze hava ile beslenen fan- coil sistemi ile donatılmıştır.

VIP Hasta katında bulunan, diplomatik hastaların ağırlıklı olarak kullanımına yönelik olarak hazırlanmış CIP bölümünde, hasta için hazırlanmış bir oda ve banyo, refakatçi için bir oda ve yapması gerekebilecek görüşmeler ya da misafirleri için hazırlanmış bir toplantı odası da bulunmaktadır. Hasta katlarında hasta refakatçilerinin hastalarından fazla uzaklaşmadan vakit geçirebilecekleri sosyal ortamlar da oluşturulmuştur. Medicana International İstanbul’ da tüm tanı ve tedavi işlemleri akademik yönelimli tıbbi kadro ve ileri teknolojideki tıbbi cihazlar ile sağlanmıştır.

Yorum