Küçükçiftlik Park /50
Puan Ver

Firmanın Konumu


Telefon

0212 247 39 19

Sektör

Kültür ve Sanat Merkezleri

Web Sitesi

http://www.kucukciftlikpark.com

Email

info@kucukciftlikpark.com

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

Kadırgalar Yokuşu No:4 - KüçükÇiftlik Park - Maçka / İstanbul

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

Yol Tarifi Al


Küçükçiftlik Park

 
 
 
 
Türkiye’nin kültür başkenti İstanbul’un tam kalbinde yer alan benzersiz sanat, kültür ve eğlence merkezidir. Şişli ilçesinin en işlek semtlerinden Maçka’da, Maçka Demokrasi Parkı’nın hemen altında KüçükÇiftlik Park, düşlediğiniz organizasyonları gerçekleştirmek için gereken tüm olanakları sağlayan bir etkinlik alanı olarak tasarlanmıştır.
 
KüçükÇiftlik Park yaz sezonu için tasarlanan mimari projesi ile dünya standartlarında bir etkinlik merkezidir, ulusal ve uluslarası her türlü sanat ve kültür faaliyetlerinin düzenlendiği alanın sahne, ışık ve ses sistemleri en son teknoloji ile donatılmıştır.Lokasyon & Otopark avantajı, dinamik ekibi ve sınırsız hizmet anlayışıyla, şirketlerin konser, parti, film galaları, ürün lansman, eğitim toplantıları, kongre ve seminerler, sergiler, festivaller ve özel projeler için ideal bir seçimdir.
 
Çeşitli sahne, çadır ve tribün sistemleri, yapılacak olan organizasyonun boyutuna ve konseptine uygun tasarımlar kısa sürede kullanıma hazır hale gelir.17.000 kisi kapasiteli KüçükÇiftlik Park gerekli altyapı, portatif yeme içme alanları ve yeterli sayıda tuvalet bulundurmaktadır.

Yorum