Kardiyum Alışveriş ve Yaşam Merkezi /50
Puan Ver

Firmanın Konumu


Telefon

+90 216 484 85 83

Sektör

AVM'ler

Web Sitesi

http://www.kardiyum.com/

Email

info@kardiyum.com

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

Taşdelen Merkez Mah. Turgut Özal Bulvarı No:127 Taşdelen / Çekmeköy / İSTANBUL

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

Yol Tarifi Al


Alışveriş ve Eğlencenin Kalbindesiniz!

Kardiyum Alışveriş ve Yaşam Merkezi

İstanbul Çekmeköy’de önceden var olmayan alışveriş merkezi kavramını Çekmeköy’lü lere sunan Kardiyum AVM, alışveriş ve eğlencenin her türlüsünü bir arada bulunabileceği alternatifsiz bir mekân olarak bölgenin gözdesi olmaya devam ediyor. Kardiyum AVM, Çekmeköy’ün her geçen gün değişen sosyo-kültürel yapısına hitap ederken, 7’den 70’e tüm bölge insanı için yepyeni ve çok farklı bir yaşam alanı yaratıyor.

Aile Odaklı Eğlencenin Yeni Adı

Toplam 4 kat üzerinde yaklaşık 15.000 m2’lik bir alana yayılmış olan Kardiyum AVM, son derece zengin marka ve ürün çeşitliliğini içinde barındıran yapısıyla alışverişin her türlüsünü eksiksiz olarak sunarken, özellikle çocuklu ailelere yönelik oyun eğlence alanları, sinema salonları, yemek katı ve sıra dışı sosyal aktiviteleri ile ‘’Aile odaklı Eğlence”nin merkezi olmayı hedefliyor.

Taşdelen’in Tam Merkezindesiniz

Turgut Özal Bulvarı ile Taşdelen Caddesinin kesişim noktasında yer alan Kardiyum, kusursuz lokasyonunun avantajlarıyla ihtiyaç duyulan çağdaş alışveriş ve eğlence ortamını Taşdelen’e getiriyor. Kardiyum, maksimum 10 dakika içerisin de kendisine ulaşabilecek 100.000 Çekmeköy’lüye ve bölgede yaşayan 300.000 kişiye hitap eden bir çekim alanına sahip.

Kardiyum’da Hayat Başladı

Bulunduğu bölgenin yaşam kalitesinde fark yaratacak olan çağdaş ve modern yaşam merkezi Kardiyum AVM’ deki ziyaretçi trafiği, 2010 Nisan ayında açılan Carrefour’la başladı. Bölge halkının daha şimdiden gözdesi haline gelen Kardiyum AVM; ilgi çekici mimari yapısı, farklı duruşu ve karakteri ile her kesimden insana hizmet sunmaya hazırlanıyor. Kardiyum’u , hafta içi 5500 kişi, hafta sonu ortalama 7000 kişi ziyaretçi gezmektedir.

Kardiyum Ayrıcalığını Fırsata Dönüştürün

Kardiyum Alışveriş Merkezi, alışveriş ve eğlence ayrıcalığının yaşam kalitesiyle buluştuğu yaşam alanı olarak sizleri, bu karlı oluşumunun bir parçası olma fırsatını yakalamaya davet ediyor.

Yorum