INTERNATIONAL HOSPITAL /50
Puan Ver

Firmanın Konumu


Telefon

0212 468 44 44

Sektör

Genel Hastaneler

Web Sitesi

http://www.internationalhospital.com.tr

Email

internationalinfo@asg.com.tr

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

İstanbul Caddesi No:82 Yeşilköy-BAKIRKÖY/İSTANBUL

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

Yol Tarifi Al


İnternational Hospital

 

Yeşilköy deki Hastaneler

Bakırköy Yeşilköy deki  Hastaneler

 

1989 yılında hizmet vermeye başlayan International Hospital Türkiye de modern ve ileri teknoloji kullanarak profesyonel hastane yönetimi ve yetkin bir tıbbi kadro sayesinde hastalara üst düzey sağlık hizmetini farklı bir anlayışla sunabilen ilk özel hastanedir. 

International Hospital özel hastaneler arasında, ilk açık kalp cerrahisi, ilk tüp bebek merkezi, ilk MR, ilk yenidoğan yoğun bakım ünitesi, ilk yoğun bakım özellikli kara ambulansı ,ilk PET taraması ve Radyolojik Görüntü Transfer sistemini hastalarının hizmetine sunarak bir çok öncü teknoloji ve uygulamanın önderliğini gerçekleştirmiştir. 

 2008 yılı sonuna kadar 330.000'in üzerinde hastaya tedavi hizmeti sağlayan 10.000'e yakın cerrahi müdahale yapan International Hospital yabancı uyruklu hastaların da güvenle başvurduğu bir adres olmuştur. International Hospital'da kuruluşundan itibaren yoğun bakım üniteleri, (Genel yoğun bakım, açık kalp cerrahisi yoğun bakım, koroner yoğun bakım ve yenidoğan yoğun bakım), acil gözlem yatakları, koroner anjio sonrası gözlem üniteleri ve yatan hasta katlarıyla toplam 118 hasta yatağına sahiptir.

Yorum