Inter Spor
Telefon

0216 632 44 55

Sektör

Spor Salonları

Web Sitesi

http://www.interspor.com/

Email

info@interspor.com

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

İnkılap Mahallesi Sanayi Cad. No:54 B-Blok 34768 Ümraniye / İSTANBUL

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

 
 
 
Inter Spor'un kuruluş amacı, uluslararası iş standartları çerçevesinde, güven ve istikrara dayanan saydam kurum felsefesi doğrultusunda, geniş bir ürün ve hizmet portföyü ile müşterilerine hizmet vermektir. 
 
ISO 9001 standartlarında kalite yönetimiyle çevre, sağlık ve güvenliği her zaman ön planda tutarak maksimum müşteri memnuniyetini gerçekleştirmeyi hedeflemiştir. Faaliyete başladığı 1993 yılından itibaren gittikçe artan sermaye, karlılık ve iş hacmini, kurumun taşıdığı itibarın önemli bir sonucu olarak görmektedir.
 
En son yenilik ve teknolojiler kullanılarak üretilen ürünleri, sürekli denetlenen, yenilenen kalite politikası kontrolünde tüketiciye ulaşır. Bayi ve teknik servisleri tüketici memnuniyetini ön planda tutarak 81 il ve Kıbrıs'ta hizmet verir.
 
Kurumdaki her birey kültürü, değerleri, iş ahlakı ilkeleri doğrultusunda sorumluluklarını yerine getirir. Çalışanları, hizmet kalitesini arttırarak başarıya yaptıkları katkının bilinci içindedir.
 
Amacı, ürünlerinin sağladığı fayda ve müşteri memnuniyeti ile Interspor markasına olan güven ve saygı ile marka bilinirliğinin sürekli artmasıdır.