Halkalı Kültür ve Sanat Merkezi /50
Puan Ver

Firmanın Konumu


Telefon

0212 411 08 07

Sektör

Kültür ve Sanat Merkezleri

Web Sitesi

http://www.halkalikultursanat.com

Email

info@halkalikultursanat.com

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

Atakent Mah. HalkalıToplu Konutlar 2. Etap Girişi Küçükçekmece / İstanbul

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

Yol Tarifi Al


 
 
 
 
 
Vizyonu
 
Planlı yapılaşmasını tamamlamış, 'mutlu insanların evi', 'cazibe merkezi' bir kent olmak
 
Alt yapıdan, üst yapıya kadar kentsel tasarımında modern bir şehre yakışır ilçe olup, tüm kentin ilgisini çekecek büyük donatıları içinde barındıran, yaşayanlarının beklentilerine cevap bulabilecekleri huzurlu ve sağlıklı toplumu barındıran bir cazibe kenti oluşturmaktır.
 
Misyonu
 
Sosyal adalet ilkemiz doğrultusunda doğal ve kültürel değerlerimizi koruyarak, Küçükçekmeceliler'in yaşam standartlarını yükseltmek için katılımcı ve insan odaklı yaklaşımları kapsayan "360' belediyecilik" anlayışıyla hizmet sunmak.
 
İlçemizdeki vatandaşlarımıza sosyal statü, etnik köken, eğitim düzeyi, yaş ve cinsiyet, hizmet alanı coğrafi konumu gibi ayrımcılıklar yapmadan eşit hizmet sunmayı misyonumuzun temel ilkesi olarak benimsiyoruz. Tarihi ve coğrafi özellikleri bakımından özel bir konuma sahip olan ilçemizin bu değerlerlerinin korunması ve Belediye yönetim ve faaliyetlerine yön verilmesinde vatandaşımızın da söz sahibi olması gerektiğinden yola çıkarak katılımcı yönetişim anlayışının benimsenmiş olması da misyonumuz içinde yer almaktadır. İnsanların toplum halinde yaşamaktan kaynaklanan tüm ihtiyaçlarını, bunun dışında da bireysel yaşamlarında gereksinim duydukları tüm alanlarda belediyelerin vatandaşının yanında yer alması ve ona hizmet sunmasını kapsayan "360' belediyecilik" anlayışıyla hizmet sunmak bizim misyonumuzdur.

Yorum