Hakan Mücevherat /50
Puan Ver

Firmanın Konumu


Telefon

0216 573 98 00

Sektör

Kuyumcu

Web Sitesi

http://www.hakanmucevherat.com

Email

info@hakanmucevherat.com

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

Fırın Cad. No:1/A Küçük Bakkalköy İstanbul - Türkiye

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

Yol Tarifi Al


Her alanda mükemmel bir hizmet şirketi olma prensibiyle yola çıkan şirketimiz, geliştirdiği iş disiplini, mesleki etik ilkelerine bağlılığı ve sürekli kendisini geliştiren bir yapıya kavuşmuştur. Perakende alanında birçok yeniliğe imza atan şirketimiz, örnek teşkil eden yapısıyla da sektörün öncülerinden biri olmakla beraber müşterilerinin güvenini de kazanmıştır. Bu istikrarlı büyüme ile birlikte şirketimiz, döviz sektörüne de yatırım yaparak 1993 yılında yine Ataşehir’ de Hakan Altın Döviz A.Ş ve hemen akabinde Özkan Altın ve Döviz A.Ş’ yi kurmuştur. Yüksek miktarda işlem hacmi ile yine kendi alanında sektörün en tanınmış ve en itibarlı kuruluşları arasında üst sıralarda yer almıştır.

Şirketimiz kuyumculuk sektöründeki profesyonel çalışmalarını bir adım daha ileriye taşıyarak 2010 yılında Koçak Gold Maltepe bayiliğini açmıştır. Bayilikte göstermiş olduğu başarının ardından 2012 yılında Buyaka AVM içerisinde şirket bünyemizdeki ikinci bayilik olan Buyaka Koçak Gold bayiliğini açarak mağazalaşma sürecini deva mettirmiştir.

30 yılı aşkın serüvenimizin bugün gelmiş olduğu noktada hızla büyüyen şirketimiz, ilkelerinden taviz vermeyerek, her alanda tam bir iş disiplini ile çalışarak, kurumsal yapısı itibarı ile profesyonel iş anlayışını geliştirmeye devam etmekte, gerek döviz gerekse kuyumculuk alanında yatırımlarını sürdürmeye devam etmektedir.

Yorum