Eloktro Montaj Erdal Acar
Telefon

0212 630 51 78

Sektör

Sanayi ve Fabrikalar

Web Sitesi

http://www.elo.com.tr

Email

info@elo.com.tr

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

BAĞLAR MAH. FATİH CAD. BARIŞ SOK. NO.18 GÜNEŞLİ-BAĞCILAR/İSTANBUL

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

Eloktro Montaj Erdal Acar

 

 

Bağcılar daki Sanayi ve Fabrikalar

İstanbul Bağcılar daki Sanayi ve Fabrikalar

 

ELO 1978 yılında oto elektroniği konusunda üretime başlamış elektronik oto ürünleri imalatı yapan ülkemizin ilk firmalarındandır. Elektronik Oto Alternatör Regülatörü ile başlattığı ürün listesi, günden güne genişlerken, bu paralelde teknik kadrosu ve ekipmanlarını da geliştirmiştir.

 

Bu gün ELO 90'ı aşkın elemanı ile 252 tür ürün imalatı yapmakta ve üretiminin %75'ini Almanya, Finlandiya, Hollanda, Amerika, Mısır, Libya, İran, Senegal, Suriye, Yunanistan, Avustralya, İspanya, Brezilya, Rusya, İsrail, Irak, Bulgaristan, Moldova, Ukrayna, Romanya, Nijerya, Tunus, Bosna-Hersek, Cezayir, Sudan, Azerbeycan, Gürcistan gibi 27 ülkeye ihraç etmektedir. Katıldığı uluslararası ve Türkiye fuarlarında büyük ilgi gören ELO, 1997 yılında ISO 9002 Kalite Belgesi'ni almıştır.


Katıldığı uluslararası ve Türkiye fuarlarında büyük ilgi gören ELO, 1997 yılında ISO 9002 Kalite Belgesi' ni almıştır. ELO, konusunda ülkemizin en önde gelen markası olmayı, devamlı yenilik arayan bir "Ar-Ge" bölümüne; özel ekipmanlar ve kalifiye personellerle oluşturduğu mükemmel "Üretim Hattı" na son derece titiz "Kalite Kontrol Sistemi" ne borçludur.