Duyar Vana
Telefon

0212 855 52 22

Sektör

Sanayi ve Fabrikalar

Web Sitesi

http://www.duyarvana.com.tr

Email

bilgi@duyarvana.com.tr

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

Gürpınar Yeni Sanayi Bölgesi Adnan Kahveci Mah. Çukurbostan Mevki Tersane Caddesi No:8 Beylikdüzü / İstanbul

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

Duyar Vana

 

 

Beylikdüzü ndeki Sanayi ve Fabrikalar

İstanbul Beylikdüzü ndeki Sanayi ve Fabrikaları

 

Konusunda bir dünya markası olma hedefi doğrultusunda yatırımlarını sürdüren Duyar Vana, Gürpınar´daki yeni tesislerinde tam otomatik kalıplama ile döküm hattını Nisan 2008´de devreye almıştır.

Yenilikçilik ve ilerleme anlayışı içerisinde kurulan dökümhanede SİNTO FBO III otomatik kalıplama makinesi ( 120 derece/ saat kapasiteli), 3 adet pnömatik kalıplama presi ve 2000 kg, 750 kg ve 350 kg kapasiteli 3 adet indüksiyon ocağı bulunmaktadır. Toplam 45 kişinin çalıştığı dökümhanemizde pik ve sfero döküm çeşitlerinin yanında pirinç alaşımları, bronz alaşımları ve alüminyum alaşımları dökülebilmektedir.

Dökümhane içinde bir modelhane de bulunmakta ve döküm hattında dik işleme merkezinde işlenen modeller, araldit ya da alüminyum olarak plakalara bağlanmaktadır. Dökümhane dahilinde mevcut bulunan kum test sistemi ile -bu sistem Japon Sinto markadır- gaz geçirgenlik, yaş basma mukavemeti, sıkıştırılabilirlik, nem, sıcaklık gibi değer ölçümleri yapabiliyoruz. Dökümhanede ayrıca test ve kalite kontrol ekipmanları olarak spektrometre, Quick lab C, Si tayin cihazı, çekme testi cihazı, sertlik ölçüm cihazımız kullanılmaktadır.