Club Sporium / Bostancı
Telefon

0216 416 02 02

Sektör

Spor Salonları

Web Sitesi

http://www.clubsporium.com.tr

Email

bostanci@clubsporium.com.tr

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

Tünel Yolu Cad. Bahçelerarası Sok. No:10 Yanyol Bostancı-Kadıköy / İSTANBUL

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

Club Sporium / Bostancı

 

Bostancı'daki spor salonları

Kadıköy - Bostancı'daki spor salonları

 

HAVUZ

Bostancı Clubsporium da 4 mevsim havuz keyfi. Bir yarı olimpik açık havuz, bir kapalı bir de açılıp kapanabilir havuz olmak üzere toplam 3 havuzun bulunduğu kompleks te çocuk havuzu ve güneşlenme alanları ile yüzmenin tadına varabilir, çocuklarınız ve siz istediğiniz zaman havuz keyfi yapabilirsiniz.

Şezlonglarımız, minderlerimiz, yeşil alanda puf minderlerde havuz başı dinlenme ve sohbet için dizayn edilmiş köşelerimiz ile rahatınız ve dinlenceniz, cankurtaranlarımız ve hijyen kontrolü sağlayan havuz ekibimiz ile sağlığınızı ve güvenliğinizi de düşünen Bostancı ClubSporium 2002 den bu yana her gününü tatil keyfinde geçirmeniz için çalışıyor.

 

TENİS

 

ClubSporium Bostancı'da tümü ışıklandırmalı 2’si açık 4’ü kapalı toplam 6 sert kort yer alıyor. Ayrıca 2 adet squash salonuda bulunan kompleks yıl boyu raketli sporlara imkan sağlıyor. Kulüpte isteyen üyeler için geniş bir alanda düzenlenmiş duvar kortunda tenis antrenmanı yapmaları için kapalı bir yer tahsis edilmiştir. Kulüp üyeleri için düzenli olarak haftalık ve aylık tenis turnuvaları, grup ders programları, oyuncuları birbirleriyle tanıştıran ciddi partnerlik sistemi, yıllık aktive olarakta defi ve lig maçları yapılmakta.

 

Her yıl Geleneksel Bostancı ClubSporium Open Tenis Turnuvaları ve Kulüp İçi Tenis Turnuvaları düzenlenmektedir. Tenis kadrosunda deneyimli ve sevilen antrenörler, Tenis Müşteri İlişkileri Personelleri; Alaattin BİLKAY(Tenis Sorumlusu),Hüseyin CİMCOZ(Profesyonel Antrenör),Ümit TAŞKIRAN(Profesyonel Antrenör),Ömer AKYÜZ(Profesyonel Antrenör),Elçin AYDIN(Tenis Müşteri İlişkileri  ve Partner Oyuncu) ve Alican AYGÜN(Tenis Müşteri İlişkileri  ve Partner Oyuncu) olarak hizmet verilmektedir.

 

FITNESS

 

ClubSporium, sporu yaşam tarzına dönüştürüyor, performansınızı zirveye taşıyor. Gün ışığı ile aydınlık ve ferah bir ortam sağlayan, yüksek tavanlı, özel dekore edilmiş fitness ve gym alanları, sizi sağlıklı ve formda bir yaşama davet ediyor. Adımınızı atar atmaz kendinizi iyi hissetmeye başlayacağınız;

 

fitness1000 m² alanda fitness, gym, cardio ve özel yoga, kinesis ve pilates stüdyo ları, son teknoloji ile donatılmış tekno-gym aletleri ve size özel programlar sunacak deneyimli eğitmenler performansınızı yaşamınıza yansıtmanızı sağlayacak.

SPOR OKULLARI

 

CLUB SPORIUM YAZ SPOR OKULLARI

 

ClubSporium yaz spor okulu çocukların sosyal psikolojik ve bedensel gelişimlerini sağlamak, çeşitli spor branşlarını tanıtmak sevdirmek ve yeteneklerini belirleyip geleceğin başarılı sporcularını keşfetmek amacıyla aktiviteler düzenlemektedir.Deneyimli antrenörlerimiz yönetiminde YÜZME, TENİS, BASKETBOL, FUTBOL, JİMNASTİK, VOLEYBOL, SATRANÇ VE SOSYAL AKTİVİTELERLE çocuklarınıza eğlenceli ve verimli geçecek bir yaz tatili sunuyoruz.

 

Club Sporium çocuklar için yaza hazır

 

ClubSporium’ da ebeveynler şehir merkezin den uzaklaşmadan spor yapma, dinlenme ve keyif veren bir atmosferde iyi vakit geçirme imkânlarından yararlanırken, çocuklar spor okullarında  yaşıtlarıyla buluşuyor, yazın tadını çıkarıyor.

 

CLUB SPORIUM KIŞ SPOR OKULLARI

 

Club Sporium çocuklar için kışa hazır

 

ClubSporium' da spor yalnızca bir yaz eğlencesi değil, yaz kış süren bir yaşam biçimi, yaz-kış süren sağlıklı yaşam tercihidir. ClubSporium kış okulları' n da 03-15 yaş grupları için birbirinden farklı ve eğlenceli spor programları yer almaktadır.

 

ClubSporium KIŞ SPOR OKULLARI' n da çocukların sosyal, psikolojik ve bedensel gelişimlerine katkıda sağlamak, çeşitli spor branşlarını tanıtmak, sevdirmek ve genç yetenekleri keşfederek geleceğin başarılı sporcuları arasına yükseltmek amacıyla çeşitli etkinlikler düzenleniyor.

 

ClubSporium KIŞ SPOR OKULLARI' n da deneyimli antrenörlerimiz yönetiminde belli süreler halinde sunulan Yüzme, Satranç, Tenis, Aikido, Basketbol, Modern Dans, Ritmik Cimnastik ve Kids Gym dersleri tek tek veya paket programlar halinde veriliyor. Sağlıklı yaşamı tercih eden, sporu bir yaşam biçimi olarak benimseyen ve doğal bir ortamda keyifli vakit geçirmeyi seven 7'den 77'ye herkesin yılın 365 günü spor yapabilme olanağı sunan ClubSporium KIŞ SPOR OKULLARI' n da 03-15 yaş grubuna Cumartesi ve Pazar günleri  spor ve eğlence dolu bir kış vaat ediyor.

 

SPA

 

BAYANLARA ÖZEL VIP Sauna-Hamam

 

Hamam, sauna, fin hamamı, dinlenme bölümü, masaj odası ve şok havuzu ile müşterilerin huzurlu bir şekilde dinlenebilecekleri bir mekan olan VIP Sauna üyelik sistemi haricinde misafir kabul etmektedir. 

 

Şimdi Club Sporium'da günün tüm yorgunluğunu atmak için harika bir alternatif var: Bayanlara Özel VIP Sauna-Hamam. Soyunma odalarımız içinde yer alan ve tüm üyelerimizin ücretsiz yararlandığı sauna ve buhar odamıza göre daha büyük ve daha konforlu olan bayanlara özel VIP Sauna-Hamam sizi lüksle buluşturuyor. Buhar odası hamam, sauna, ve şok havuzu hizmetlerini bünyesinde bulunduran bayanlara özel VIP Sauna-Hamam, haftanın 4 günü sizi yenilenmeye ve stresten arınmaya davet ediyor. Pazartesi-Çarşamba-Cuma-Cumartesi 09:00- 15:00