Club Sporium Akatlar
Telefon

+90 212 385 49 10

Sektör

Spor Salonları

Web Sitesi

http://www.clubsporium.com.tr/

Email

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

Akatlar Mah. Cumhuriyet Cad. No: 4 Beşiktaş / İSTANBUL

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

Club Sporium Akatlar

 

Akatlar daki spor salonları

Beşiktaş Akatlar daki spor salonları

 

ClubSporium, sporu yaşam tarzına dönüştürüyor, performansınızı zirveye taşıyor. Gün ışığı ile aydınlık ve ferah bir ortam sağlayan, yüksek tavanlı, özel dekore edilmiş fitness ve gym alanları, sizi sağlıklı ve formda bir yaşama davet ediyor. Adımınızı atar atmaz kendinizi iyi hissetmeye başlayacağınız; 1000 m² alanda fitness, gym, cardio ve özel yoga, kinesis ve pilates stüdyo ları, son teknoloji ile donatılmış tekno-gym aletleri ve size özel programlar sunacak deneyimli eğitmenler performansınızı yaşamınıza yansıtmanızı sağlayacak.

 

Yenilenen havuzlarımızda İş temposunun yorgunluğunu atmaya, aileniz ve sevdiklerinizle kendinizi güneşin sıcaklığına ve serin sulara bırakmaya davetlisiniz. Havuz etrafındaki alanda güneşin keyfini çıkarırken, güneşin yakıcı sıcaklığı, havuz suyunun şırıltısı ve etraftan yükselen mutlu insan sesleri size keyifli bir tatil huzuru yaşatacak. Güneşin teninizde bıraktığı renk size kendinizi iyi hissettirirken, arkadaşlarınızda nerede tatil yaptığınızı merak ettirecek.

 

8 yaş altı çocuklarınız da, kendi yaşıtlarıyla, boylarını geçmeyen havuzda oyun oynayarak hem eğlenecek hemde cankurtaran hizmeti sayesinde güvende olacak.