Citycourt /50
Puan Ver

Firmanın Konumu


Telefon

0 (212) 691 56 02

Sektör

Satılık Villalar

Web Sitesi

http://www.citycourt.com.tr/

Email

info@citycourt.com.tr

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

Bahçeşehir 2.Kısım Mah. Tatarcık Mevkii Meşeli Cad. Cami Sok. City Court Projesi Başakşehir / İstanbul

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

Yol Tarifi Al


 

 
 
 
 
 
 

Başakşehir Bahçeşehir deki Satılık Villalar

 
 
 
 
 
Size, İstanbul'un yükselen yıldızı, Avrupa'nın örnek kentlerinden Bahçeşehir'in konseptine yakışan, değerine değer katan bir proje sunuyoruz. TEM otoyulunda inşa edilen yeni Bahçeşehir girişi ile şimdi Bahçeşehir'den de yakın citycourt...
Citycourt; TEM Karayolu üzerinde, inşaatı bitmek üzere olan, Bahçeşehir sapağından çıkıldığında Bahçeşehir’e girmeden 2 dakikada ulaşabileceğiniz çok özel bir konuma sahip.
 
Bölgedeki projeler ile mukayese edildiğinde, farklılığını gözlerinizle görebileceğiniz bir çok avantajı birarada sunan citycourt, sadece 85 ailenin yaşayacağı şehrin avlusu niteliğinde bir proje.
 
Citycourt’a şehrin avlusu dememizin en önemli sebebi, sadece 3 ve 4 kattan oluşan bir mimariye ve toplam proje alanının %80 gibi önemli bir kısmının yeşil alanlara ve sosyal aktivite alanlarına tahsis edilmiş olmasıdır. Bir başka deyişle 23,500 metrekare arazinin inşaat oturum alanı sadece 4,700 metrekare. Geriye kalan 18,800 metrekare alan sosyal yaşantınıza tahsis edildi.
 
Hem de öyle sıradan bir peyzaj çalışması ile değil. Yaklaşık 4,000 metrekareye konumlandırılmış yapay gölet, açık ve kapalı yüzme havuzları, Türk hamamı, fin banyosu, fitness center, çocuk oyun odası, havuzbaşında kafeterya, basketbol/voleybol sahası, tenis kortları, çocuk parkı, yürüyüş yolları ve yorgunluğunuzu alıp götürecek göl kenarı.
 
Bunların tamamı her 22 metrede bir yerleştirilmiş güvenlik kameraları ile donatılmış, siteyi çevreleyen istinat duvarı ve 24 saat özel güvenlik devriyeleri tarafından, sizin konforlu ve huzurlu bir yaşam sürdürebilmeniz için gözetim altında. 
 
Bunlar evinizin dışında sizi bekleyen, size özel unsurlar... Ya evinizin içi! İşte onu kelimelere dökmeyeceğiz. Citycourt’un inşaat, bina içi ortak kullanım alanları ve iç mekan detayları ve her biri dünya markası daire içi donatılarını mutlaka görmelisiniz. Bu konfor ve kaliteyi birarada daha önce görmediğinizi iddia ediyoruz. 

Yorum