Çınar Hotel
Telefon

212 663 29 00

Sektör

5 Yıldızlı Oteller

Web Sitesi

http://www.cinarhotel.com.tr

Email

reservation@cinarhotel.com.tr

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

Fener Mevkii Yeşilköy/İstanbul

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

Çınar Hotel  5 Yıldızlı Otel

 

Yeşilköy deki  5 yıldızlı oteller

Bakırköy Yeşilköy deki  5 yıldızlı oteller

 

İstanbul'un karmaşasından uzakta, huzur verici bir konumda yer alan 5 yıldızlı otel, Marmara Denizi kıyıları ile sınırlanan bir havuzlu bahçeye sahiptir. Otel, Atatürk Havalimanı'na sadece 5 dakikalık mesafede bir sağlık kulübü sunmaktadır.

Hotel Çınar'ın odalarında balkon, ücretsiz Wi-Fi ve özel banyo mevcuttur. Bazı odalar ana otel binasından uzakta, bahçede yer almaktadır. Tüm odalar deniz veya bahçe manzaralıdır. Konuklar tenis kortunu kullanabilir veya deniz suyuyla doldurulmuş kapalı veya açık yüzme havuzunda yüzmenin keyfini çıkarabilirler. Spada sunulan masaj uygulamaları ve saunadan yararlanarak rahatlayabilirsiniz; otel lobisinde ise açık şöminenin yanında geniş oturma alanları bulunmaktadır. Çınar'ın yemek alanında veya deniz manzaralı açık terasta günlük kahvaltı büfesi servis edilmektedir. Otelin restoranında Türk ve dünya mutfaklarından birçok farklı yemek sunulmaktadır.

Çınar Hotel, İstanbul'un merkezi Sultanahmet bölgesine doğrudan ulaşım sağlayan Yeşilyurt Tren İstasyonu'na sadece 10 dakikalık yürüme mesafesindedir. Otelde ücretsiz otopark mevcuttur.