CAR RENTAL Fuat Oto Kiralama
Telefon

+ (90) (216) 380 05

Sektör

Rent A Car

Web Sitesi

http://www.fuatotokiralama.com

Email

info@fuatotokiralama.com

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

Prof. Ali Nihat Tarlan Cad. No:78/B 34744 Bostancı Kadıköy İstanbul

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

CAR RENTAL Fuat Oto Kiralama

 

Bostancı'daki rent a carlar

Kadıköy - Bostancı'daki rent a carlar

 

Fuat Oto ve Araç Kiralama, Türkiye'de organize edilmiş araç kiralama kuruluşudur. 1998 yılında İstanbul Anadolu Yakasında  Kadıköy'de kurulmuş geniş bir kiralık araç filosu oluşturmuş ve tüm ülkeye yayılmıştır. Bugün Fuat oto kiralama, İstanbul'daki rent a car şirketi ile her yıl binlerce kişiye hizmet vermektedir.


Fuat Oto ve Araç Kiralama Türkiye'deki Rent a Car ofisinden tüm dünyadan ücretsiz rezervasyonlarınızı alarak çalışmaktadır. İstanbul havaalanlarına ücretsiz araç transferleri yapmakta, firmaların filo araç kiralama ihtiyaçlarını karşılamaktadır. www fuatotokiralama com web sayfasıyla türkiyede ünlü bir şirket haline gelmiş ve "ihtiyaç duyduğunuz her araç sizindir" sloganını o dönemlerde benimsemiştir.


Rentacar şirketi 2009 yılında bünyesindeki yeni kiralık oto filosuyla cirosunu yükseltmiş, son yılların araba kiralama sektöründe faaliyet gösteren rent a car şirketleri arasında yerini ilk sıralara taşımıştır.


2011 yılında bütün istanbul genelinde verdiği kiralık araçlarla genişbir müşteri potansiyeline ulaşmıştır. Fuat oto kiralama bu dönemde türkiyenin büyük araç kiralama şirketleri arasında yerini almış ve araba kiralama hizmeti vermektedir. Bugün fuat oto kiralama şirketi ülkede rent a car ofisleriyle, her yıl binlerce kişiye hizmet vermektedir.