Beycar Beylikdüzü
Telefon

05321616781

Sektör

Rent A Car

Web Sitesi

www.beylikduzuarackiralama.com.tr

Email

hrn_erd@hotmail.com

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

cumhuriyet mahallesi bizimkent sitesi d 05 blok kat 3 no 8 beylikdüzü istanbul

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

Beycar Beylikdüzü

 

Beylikdüzü ndeki Rent A Carlar

İstanbul Beylikdüzü ndeki Rent A Carlar

 

8 yıldır hizmet verdiğimiz araç kiralama sektöründe, kaliteli ve dürüst hizmet anlayışını benimseyerek, müşteri memnuniyetini daima en önde tuttuk. 8 yıl oncesinde olduğu gibi bundan sonra da her türlü ekonomik ve vıp araçlarımızla, temel prensibimiz olan müşteri memnuniyetinden taviz vermeden, geniş bir vizyonla hizmet sunmaya devam edeceğiz..
Kiralık araç filosunda farklı ihtiyaç ve beklentilere uygun alternatifler sunduğumuz beycar ürün yelpazesinde, her türlü müşteriye beklentilerini karşıyabilmek amacı ile düz/otomatik vites seçenekleri, benzinli/dizel yakıt seçeneklerine uygun esnek bir kiralık araç filosuile hizmet vermekteyiz 7/24 çağrı merkezimizle sizin yolculuğunuz esnasında oluşabilecek her türlü soruna müdahale etmek ve yolunuza güvenli bir şekilde devam etmenizi sağlamayı amaçlıyoruz.
Araçlarımız 0-1 yaş civarında olup kiraladığınız yere ya da bulunduğunuz yere teslim gibi değişik alternatifleri de size sunmaktadır.

 

Araçlarımızın tümünde ogs ve kasko mevcuttur. Beykent araç kiralama | beylikdüzü araç kirala | beylikdüzü oto kirala | beylikdüzü kiralık araçlar | araç kirala beylikdüzü