Best Western Empire Palace /50
Puan Ver

Firmanın Konumu


Telefon

0 212 514 54 00

Sektör

4 Yıldızlı Oteller

Web Sitesi

http://www.hotelempirepalace.com/turkish/

Email

info@hotelempirepalace.com

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

Hocapaşa Mah. Hüdavendigar Cad. Sirkeci 34110 İstanbul

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

Yol Tarifi Al


Best Western Empire Palace 4 yıldızlı otel

 

Sirkeci'deki 4 yıldızlı oteller

İstanbul Sirkeci'deki 4 yıldızlı oteller

 

Best Western Empire Palace, İstanbul’da, en lüks konaklamayı ve en kaliteli müşteri hizmetlerini sunmakta olup, Arkeoloji Müzesi ve Beyoğlu gibi bölgenin cazip mekanlarına yakın mesafede bulunmaktadır.

 

İstanbul’un tarihi şehir merkezinde bulunan BEST WESTERN Empire Palace, rakipsiz müşteri hizmetleri ve güzel lüks konaklama mekanıyla gurur duymaktadır. Birçok semte komşu olan bu İstanbul otelinden, Topkapı Sarayı, Ayasofya ve Sultanahmet Camii gibi gezilesi mekanlara kolay ulaşılabilmektedir.

 

BEST WESTERN Empire Palace, her biri kablo TV’li ve yüksek hızda internet erişimi olan butik tarzı odalara sahiptir. Misafirlerimiz, İstanbul’un bütün o tarihi yerlerini görmek için dışarı çıkmadan önce her sabah ücretsiz zengin bir kahvaltı ile ağırlanırlar. Otelin özellikleri arasında kambiyo hizmeti, müşteri çamaşırhanesi, masaj hizmetleri, business center bölümü ve 100 kişi kapasiteli toplantı tesisleri yer almaktadır. Otel ayrıca bir kokteyl salonu ve Türk ve Uluslararası mutfakların yer aldığı restaurantıyla kıvanç duymaktadır.

 

Otel, Arkeoloji Müzesi’ne sadece 200 metre uzaklıkta ve Taksim AKM ile Beyoğlu’na kısa bir mesafede konumlanmıştır. Misafirlerimiz, bir günlerini şehir gezisi yaparak ya da bir öğleden sonrasını Mısır Çarşısı civarında alışveriş yaparak geçirmekten keyif duyacaklardır. Ayrıca İstanbul yıl boyunca, yılbaşı akşamı ve paskalya için gösterişli etkinlikler  de dahil olmak üzere birçok fuara ve festivale evsahipliği yapmaktadır.

 

fatih otelleri fatih 4 yildizli

Yorum