Bay Perdecim /50
Puan Ver

Firmanın Konumu


Telefon

(0212) 434 56 63

Sektör

Ev Tekstili

Web Sitesi

http://www.bayperdecim.com/

Email

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

MERKEZ MAHALLESİ 24. SOKAK NO:38 BAĞCILAR / İSTANBUL

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

Yol Tarifi Al


Bay Perdecim

 

BAYPERDECİM olarak amacı  bilinçli deneyimli ekibimizle, servis kalitesinin yanısıra, satış sonrası hizmetlerimizle daima yanınızda olmaktır. Dilerseniz siz gelin, yada biz size adresinizde hizmet verelim. Firmadan ev ve ofis perdeleri, hastane, okul, fabrika, askeri birlik, laboratuvar, konferans salonları, tiyatro, sinema gibi umumi yerlere uygulanabilen özel alev almaz ürünler, Stor Perde, Dikey Perde Çeşitleri, Kumaş Dikey Perde ve Pvc Dikey Perde, Jaluzi Perde, Ahşap Perde Çeşitleri, Ahşap Jaluzi, Ahşap Stor, Sun Screen Perde, Katlamalı Perde ve Mekanizma Sistemi, Projeksiyon Perdesi, Japon (Panel) Perde, Plise Perde...

Tüm perde çeşitlerine motor ve uzaktan kumanda uygulaması, tamiri, bakımı ve montajı yapılır. Silüet perde, Plise perde, Düet perde, Kış Bahçesi perdeleri, Tavan perdeleri, Sahne ve Çatı perdeleri, Zebra perde uzaktan kumandalı veya manuel olarak yapılır.

Taç Perde, Brillant, Ecobella, Vinaldi, Taç Linens, Brillant Perde, Perde Modelleri, Kumaş Çeşitleri, Katlamalı Perde Modelleri Showroomlar'dan sergilenmektedir. 

 

Yorum