Antorman Evleri /50
Puan Ver

Firmanın Konumu


Telefon

0216 630 67 67

Sektör

Satılık Villalar

Web Sitesi

http://www.antorman.com/

Email

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

Saray Mahallesi Akçakoca Cad. No:11 34768 - Ümraniye / İstanbul

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

Yol Tarifi Al


Antorman

 

 

 

Ümraniye deki Satılık Villalar

İstanbul Ümraniye deki Satılık Villalar

 

Çekmeköy’ün geçmişi, bundan yüzyıllar öncesine, Osmanlı İmparatorluğu’na dayanıyor. Bugün, İstanbul’un en yeşil, oksijeni en bol alanlarından biri olan Çekmeköy, bundan 500 yıl önce de aynı özellikleriyle Osmanlı’da tanınmış, ün salmış.

500 yıl önce insanların ormancılık yapmak üzere yerleştikleri bu yer, değerinden hiçbir şey kaybetmemiş. Aksine bugün düşünüldüğünde, nadir rastlanan bir güzellik olarak değerine değer katmış. Yüzyıllar önce Osmanlı padişahlarının, soylu paşaların, saygın devlet adamlarının, günlük gezileri için tercih ettiği Çekmeköy’de, bugün yepyeni bir hayat başlıyor.

Doğanın tam kalbinde 140 özel hayat. Antorman, Çekmeköy’ün hemen başlangıcında, yüzünü uçsuz bucaksız ormanlara dönmüş, benzersiz bir proje. Yıllar içinde, yeşilden, maviden, doğadan uzaklaşan insanın, tekrar doğaya dönmesinin en kestirme yolu.

Antorman, İstanbul’da yaşayan herkesin özlemini çektiği bir duyguyu sahipleniyor ve doğanın tam kalbinde yaşama imkânı tanıyor. Antorman’da yaşayanlar, bahçe ve teras keyfi arasında bir seçim yapma şansına sahip.

Yorum