ACIBADEM HASTANESİ - FULYA
Telefon

0 (212) 306 44 44

Sektör

Genel Hastaneler

Web Sitesi

http://www.acibadem.com.tr

Email

fulyainfo@asg.com.tr

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

Dikilitaş Mah. Hakkı Yeten Cad. Yeşilçimen Sok. No:23, 34349 Fulya, Beşiktaş

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

Acıbadem Fulya Hastanesi

 

 

Fulya daki Hastaneler

Beşiktaş Fulya daki Hastaneler

 

Grubun yeni hastanesi olarak, İstanbul’un en yoğun yerleşim bölgelerinden biri olan Beşiktaş’ta, deneyimli hekimleri, yetkin sağlık personeli, ileri teknolojisi ve 109 yatağı ile 7 gün 24 saat güvenilir sağlık hizmeti sunmaktadır.

Acıbadem Fulya Hastanesi, hasta merkezli yaklaşımı, çağdaş tasarımı ve sofistike mimarisiyle farklı bir yapıda hizmet sunmayı amaçlamaktadır. Hastane, modern dizaynıyla tedavi sürecinde hastalara psikolojik katkı sağlayacak fiziksel şartlarla donatılmış durumdadır. Yapı genelinde hasta ve yakınlarına kendilerini daha rahat ve özel hissettirecek yaşam alanları bulunmaktadır. Her klinikte bekleme alanları ve hasta katlarında misafirler ve hasta yakınlarının vakit geçirmesi için “gündüz odaları” yer almaktadır. Hasta odası standartlarını yükseltmeyi amaçlayan özel tasarımlı odalar sadece hastaya değil, hastanede uzun süre kalacak olan hasta yakınlarına da benzersiz bir konfor sağlamaktadır.

Acıbadem Fulya Hastanesi’nde ileri teknolojiyle üretilmiş yeni jenerasyon cihazlar kullanılmaktadır. Farklı alanlarda modern ve hasta güvenliği odaklı uygulamaların tüm çalışanlar tarafından benimsenmesi esas alınmaktadır. Çift tüp, 128 dedektörlü, dual enerjili BT ile rutin tanısal incelemelerin dışında ileri görüntüleme ve girişimler yapılmaktadır. Ameliyathanelerde kullanılan “Ultraclean” sistemi sayesinde sterilizasyonun en üst düzeye çıkarılması, yüksek enfeksiyon riski olan girişimlerin rahatlıkla yapılabilmesi sağlanmaktadır. Tam donanımlı, tek kişilik ve gün ışığı alan yoğun bakım ünitelerine ek olarak 3. basamak, Neonatal Yoğun Bakım Ünitesi bulunmaktadır. Özellikle kapalı alan fobisi olan hastaların ve obez hastaların daha rahat girebileceği, “açık” olarak tanımlanan 1.5 Tesla MR’la çalışılmaktadır. Türkiye’nin en iyi görüntü kalitesi olarak kabul edilen, çok kesitli inceleme imkanı sunan, daha az radyasyon yayan dijital mamografi cihazı bulunmaktadır.