ACIBADEM BAKIRKÖY HASTANESİ
Telefon

414 44 44

Sektör

Genel Hastaneler

Web Sitesi

http://www.acibademhastanesi.com.tr/

Email

bakirkoyinfo@asg.com.tr

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

HALİT ZİYA UŞAKLIGİL CAD.1 Bakırköy / İstanbul

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

Acıbadem Bakırköy Hastanesi

 

Halit Ziya Uşaklıgil Caddesi ndeki Hastaneler

Bakırköy Halit Ziya Uşaklıgil Caddesi ndeki  Hastaneler

 

 

, artan ihtiyacı karşılamak ve hastalara daha konforlu hizmet sunmak için 2008 ve 2009 yıllarında, yatan hasta katlarını ve ameliyathanelerini altyapı ve teknolojik olarak yeniledi. Yenilenen kadın-doğum servisi, bebek odası ve yenidoğan yoğun bakım ünitesi yeni ve modern yüzüyle anne adaylarına, annelere ve bebeklerine hizmet vermeye devam ediyor.

Acıbadem Bakırköy Hastanesi’nde, ‘akıllı bina sistemi’ bulunuyor.Bu sistemle, bina içindeki her türlü soruna anında müdahale edilebiliyor.

Bebek sahibi olacak anne adaylarının konforlarının düşünüldüğü Acıbadem Bakırköy Hastanesi’nde, tam donanımlı doğum odasına dönüşebilen ve doğum sonrası ihtiyaçlara yönelik, özel olarak tasarlanmış özel doğum odaları (LDRP) bulunuyor.Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitesi’nde, riskli ve ciddi hastalıkları olan yenidoğanlara, neonatoloji ve pediatri uzmanlarının yanı sıra tüm yan dallar, çocuk cerrahisi uzmanları ve deneyimli uzman hemşireler tarafından hizmet veriliyor.

Acıbadem Bakırköy, çocuk kardiyolojisi ve kalp cerrahisinde uluslararası bir referans merkezi durumunda. Çocuk Kalp Merkezi’nde; yenidoğan ve infant yaş grubu bebekler dahil olmak üzere, karmaşık kalp ameliyatları ve tedavileri, dünya standartlarında bir başarı ile gerçekleştiriliyor.