Mikrodermabrazyon

12610 İzlenme

Mikrodermabrazyon operasyonunun nasıl yapıldığını Avrupa Estetik kliniği için hazırlanan 3D videomuzda izleyebilirsiniz.

estetik, microdermabrazyon

Mikrodermabrazyon, yüksek basınçlı alüminyumoksit mikrokristallerinin cilde püskürtülerek cildin yüzeysel tabakalarının aşındırılması prensibine dayanan noninvaziv bir yöntemdir. Bu işlemde cilt yüzeyine temas eden mikrokristaller yumuşak bir soyma işlemi yaparak, ölü hücreler ve deri artıkları cihazın vakum sistemi tarafından emilmektedir.

Mikrodermbrazyon, cildin yenilenmesi için gerekli mekanizmaları uyararak, hücre bazında yenilenme ve kollajen üretiminde artışa neden olur. Bu uygulama, ciltteki düzensizlikleri azaltır. Cilde parlak ve pürüzsüz bir görünüm kazandırır. Tedavi amaçlı kullanımının yanı sıra sorunsuz ciltlerde yaşlanmayı önleyici bakım da yapmaktadır.

Mikrodermabrazyon uygulama alanları arasında; Yüzdeki ince kırışıklıklar ve karakter çizgileri yok etmek, yüzdeki ince kırışıklıklar ve karakter çizgileri düzeltmek, yüz ve vücuttaki pigmentli lekelerin tedavi etmek, güneş hasarına bağlı cilt bozuklukları gidermek, cilt yüzeyindeki düzensizliklerin azaltılması, akne ve travma sonrası yara içlerinin azaltmak, yağlı deride yağın azaltılması ve temizlenmesi, yaşlanmayı önleyici bakım ve cilt tonusunun arttırılmak için yapılmaktadır.

 

 


 

Yüzeysel Kimyasal Peeling

Yüzeysel Kimyasal Peeling operasyonunun nas...

Yüzde Estetik Dolgu Nasıl Yapılır?

Prof. Dr. Deniz İşcen, "Yüzde Estetik Dolg...

Botox

Doğal olarak yapılması gereken, kırışma...

Sıradaki Video

Botox

12251 İzlenme


Skleroterapi

Skleroterapi operasyonunu...

Mezoterapi Yöntemi

Mezoterapinin asıl amac...

Estetik - Saç Ekimi

Estetik saç ekimi operas...

Varislerin Lazer İle Tedavisi

Lazerle varis tedavisi so...

Mikrodermabrazyon

Mikrodermabrazyon operasy...

Açık Burun Ameliyatı Nasıl Yapılır?

Prof. Dr. Deniz İşcen, ...

Yüzde Estetik Dolgu Nasıl Yapılır?

Prof. Dr. Deniz İşcen, ...

PRP Yöntemi

PRP (Platelet Rich Plasma...

Botox

Doğal olarak yapılması...

Yüzeysel Kimyasal Peeling

Yüzeysel Kimyasal Peelin...