Telefon

0212 559 33 33

Sektör

Spor Salonları

Web Sitesi

http://www.sportsinternational.com.tr

Email

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

Ataköy Marina Sahilyolu 34710 Ataköy / İstanbul

Firma Özellikleri

Havuz

Hamam

Sauna

Masaj

Hesap

ORTALAMA

₺30 iki kişi için (ortalama)

Sadece Nakit

SPORTS İNTERNATİONAL

 

Ataköy'deki spor salonları

Bakırköy - Ataköy'deki spor salonları

 

1994 yılından bugüne spor ve sağlıklı yaşam konularında yeniliklerin, kalitenin tek sembolü olan Sports International, teknolojinin gerektirdiği alt yapısı, kaliteli, güler yüzlü ve konusunda uzman kadrosu eşliğinde keyif ve güvenle üyelerine hizmet vermektedir.

 

Bilkent Holding şirketlerinden olan Sports International, halen Ankara, İzmir ve Mersin Marina’da birer, İstanbul'da Ataköy Marina, Şişli Elit Residence ve Tepe Nautilus Alışveriş Merkezi’nde üç kulüp olmak üzere toplam altı adet fitness kulübü ile kurumsal olarak fitness ve spor merkezleri işletmeciliğini Türkiye'ye getiren kuruluştur. Ankara, İzmir, Mersin, İstanbul Ataköy, Kadıköy ve Şişli'deki kulüplerinde 40.000’in üzerinde üyesi bulunan Sports International, yenilenen dekorasyonu, teknik ekipmanları, sürekli gelişen hizmet kalitesi ve dev kadrosu ile hizmet vermektedir.

 

Sports International, Türkiye'de 9 kapalı, 23 açık ve 3 sezonluk balon (açılır-kapanır) olmak üzere toplam 32 adet tenis, 8 adet Squash kortu, 15 adet yüzme havuzu ve çocuk havuzu ile 67.467 m² kapalı alan ve 126.200 m² açık alan olmak üzere toplamda 193.667 m²'lik bir alanda hizmet vermektedir.