Telefon

0212 659 48 37

Sektör

Oyuncak Firmaları

Web Sitesi

http://www.ozmisoyuncak.com/

Email

ozmisoyuncak@hotmail.com

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

İstoç Toptancılar Sitesi 25. ada No : 150 - 152 Güneşli V.D. 33821002458 Bağcılar / İST.(yeni camii karşısı)

Firma Özellikleri

Havuz

Hamam

Sauna

Masaj

Hesap

ORTALAMA

₺30 iki kişi için (ortalama)

Sadece Nakit

Özmiş Oyuncak 

 

Güneşli deki Oyuncak Firmaları

Bağcılar Güneşli deki Oyuncak Firmaları

 

Özmiş Oyuncak 2004 yılında İstanbul da kurulmuştur.

Verilen sözlerin ve terminlerin önemini bilen her şeyin vaktinde değerli olduğunu kendisine ilke edinen, Dostluk ve ikili ilişkilere önem veren, Verdiği hizmeti kalite standartlarında olup her zaman cıtayı üst seviyelere taşıyan ve taşımaya devam eden, Yenilikçiliği ile araştırmaya önem veren bir firmadır.

Oyuncak, hırdavat, balon ve baskı araçlari satan firma, kendine özgü renkleriyle eğlence dünyasının bir parçası olmuştur. Özmiş Oyuncak; spot alım, satım ve danışmanlık hizmetleri vermektedir. Özmiş Oyuncak, hangi oyun araçlarinin imal ve ithal edileceğini, yapılan kapsamlı araştırmalardan sonra karar vermektedir.

Firma; çocuklara doğru eğitim ve oyun zevkini vermeyi amaçlayıp, tum oyuncakların çocuk üzerindeki etkisini incelemekte ve daima en kaliteli ürünü müşterilerimize sunmayı hedeflemektedir.

Bu kapsamda firma, topluma ve geniş nufusa karşı sosyal yükümlülüklerini de yerine getirmeye azami dikkat etmektedir. Özmiş Oyuncak olarak en önemli prensibimiz istenilen zamanda, istenilen yerde, istenilen kalitede ve istenilen miktarda sipariş verilen ürünlerin sunulmasıdır.