Telefon

+90216-493-493-6

Sektör

Kozmetik

Web Sitesi

http://www.mayabrowncosmetics.com/

Email

info@mayabrowncosmetics.com

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

Güzelyalı Mah. Atilla Cad. No:40 Pendik Istanbul Turkiye

Firma Özellikleri

Havuz

Hamam

Sauna

Masaj

Hesap

ORTALAMA

₺30 iki kişi için (ortalama)

Sadece Nakit

 Mikla Kozmetik olarak ürünlerimizi kendi markamız ´Maya Brown´ altında veya tanınmış markaların adı altında fason olarak tüketiciye sunmaktayız.

   Ürünlerimizi Istanbul Pendik´teki Mikla Kozmetik ve diğer firmamız olan Vera Kozmetik Istanbul Merter´deki tesislerimizde üretmekteyiz.Mikla Kozmetik bünyesinde Mascara,Eyeliner, Dipliner,Ruj,Pudra,Far,Oje,Allık, Terracota,Lipgloss vb. tüm renkli kozmetik grubu imalatı yapmaktayız.Vera Kozmetik bünyesinde de tüm tahta ve plastik kozmetik kalem çeşitlerinin üretimini yapmakta olup 52 ülkeye ihracatını gerçekleştirmiş bulunmaktayız.

   Ürünlerimizin dış dizaynını,formül seçimlerini,baskı özelliklerini müşterilerimizin isteği doğrultusunda gerçekleştirmekteyiz.

    Kozmetik üretimi olarak 20 yılı aşkın üretim tecrübemiz ve dünya kozmetik sektöründe gelişen yenilikleri AR-GE ekibimize verdiğimiz önem sayesinde yakından takip ettiğimizden dolayı müşterilerimize en hızlı ve en iyi kalitede ürün sunmaktayız.Ve üretim tesisimizin her aşaması GMP’ye uygun olarak hareket etmekteyiz.Ve firmamız ISO 9001:2008 sertifikasına sahiptir.

   İşinde oldukça dikkatli ve titiz kalite kontrol ekibimiz,firmamızdan çıkan her ürünün aynı yüksek kalitede çıkmasını sağlamaktadır.Ve bu konudaki ehemmiyetimiz Avrupa, Amerika ve Arap ülkeleri pazarındaki yerimizi sağlamlaştırmış bulunmaktadır.