Telefon

(0212) 293 46 16

Sektör

Avizeciler

Web Sitesi

http://kevser-aydinlatma.ticiz.com/

Email

kevseraydinlatma@hotmail.com

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

SERDARI EKREM SOK. NO:59 D:A KULEDİBİ BEYOĞLU / İSTANBUL

Firma Özellikleri

Havuz

Hamam

Sauna

Masaj

Hesap

ORTALAMA

₺30 iki kişi için (ortalama)

Sadece Nakit

Kevser Aydınlatma

 

Kuledibi ndeki Avizeciler

Beyoğlu Kuledibi ndeki Avizeciler

 

1998 yılından beri sektöründe gelişmeleri yakından takip eden müşteri memnuniyeti odaklı kalite ve güvenden ödün vermeyen kevser aydınlatma, sektöründe bir firma olarak çalışmalarına devam etmektedir. Firmamız, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için her geçen gün yeni tasarımlar olmak üzere avrupa’nın değişik ülkelerine ve ünlü tasarımcıların ürünlerine yer vererek bilgi ve birikimini güçlendirmektedir. Bu anlamda güncel trendleri takip etmekte olan kevser aydınlatma her yeni gün ürünlerini güncellemesi ve yenilemesi üzerine yoğunlaşmıştır. 

Kevser aydınlatma ile modern ve klasik aydınlatma, ve aksesuar’dan oluşan ürünlerini müşterileri ile buluşturmaya devam etmektedir. 

Firmamızı farklı kılan sektöründe imalatcı olarak sahip olduğu misyondur. Müşterilerinin ihtiyaçlarını koşulsuz müşteri memnuniyetini kaliteden ödün vermeden sunmayı ilke edinmiştir. Türkiye’de birçok otel, toplu konut ve işmerkezi projelerini yapmakta olan kevser aydınlatma profesyonel ekibi ile müşterilerine kaliteli hizmet sunmaya özen göstermektedir.