Telefon

0216 577 75 00

Sektör

Gıda Sanayi

Web Sitesi

http://balkupu.com.tr

Email

info@balkupu.com.tr

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

Değirmenyolu Cad.Huzur hoca Sok.Mete Plaza Kat:21 no:86 İçerenköy / İstanbul

Firma Özellikleri

Havuz

Hamam

Sauna

Masaj

Hesap

ORTALAMA

₺30 iki kişi için (ortalama)

Sadece Nakit

Keskinkılıç Gıda San. ve Tic. A.Ş.

 

İçerenköy deki Gıda Sanayiler

Ataşehir İçerenköy deki Gıda Sanayiler

 

Bal Küpü markasını bünyesinde bulunduran Keskinkılıç Gıda San. Ve Tic. AŞ. 1987 yılında kurulmuştur. Bal Küpü markalı şeker ve çayları üreten ve pazarlayan Keskinkılıç Gıda ilk şeker işleme ve paketleme fabrikasını 1992 yılında Kayseri'de, 2. şeker işleme ve paketleme fabrikasını 1998 yılında Gebze'de kurmuştur. 2001 yılında Gebze fabrika bünyesinde gerçekleştirilen yatırımla çay üretimine de başlamıştır.

Bal Küpü, şeker ve çayda kaliteden ödün vermemeyi temel prensip olarak benimsemiştir. Bal Küpü ’nün vizyonu; sektöründe müşteri memnuniyeti, yenilikler ve kaliteyi ön planda tutan lider bir marka olarak her evin tercihi olmaktır.

Şekerde en yüksek kaliteyi tüketiciye sunmak amacıyla, Bal Küpü ziraat uzmanları tarafından sözleşmeli üreticilerine pancar ekimi, tohum, tarla hazırlığı, toprak analizi, gübreleme, çapalama, sulama ve hasat konularında eğitim ve danışmanlık verilmektedir. Bu şekilde elde edilen kaliteli pancarlardan ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi ve TS Ohsas 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Standardı belgesine sahip Aksaray fabrikasında üretilen Bal Küpü şekerler, Aksaray ve Gebze tesislerinde ISO 9001:2000, ISO:22000 standartları doğrultusunda gıda güvenliği ve hijyenine uygun olarak, tam otomasyonla paketlenmektedir.