Telefon

0212 856 01 17

Sektör

Nargile Salonları

Web Sitesi

Email

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

Adnan Kahveci Mah. Konak Cad. No:9/4 Beylikdüzü/İSTANBUL

Firma Özellikleri

Havuz

Hamam

Sauna

Masaj

Hesap

ORTALAMA

₺30 iki kişi için (ortalama)

Sadece Nakit

Joker's Point Cafe Bistro

 

Beylikdüzü ndeki Nargile Salonları

İstanbul Beylikdüzü ndeki Nargile Salonları

 

Nargile bir kültür, bir keyiftir. 

Sıcacık ortamı, kaliteli hizmeti ile herkesin uğrak yeri olan Joker's Point Cafe Bistro'da arkadaşlarınızla doyasıya nargile keyfi sizleri bekliyor. 

Kültürel bir farklılığımız olan nargile de arkadaş sohbetlerine çeşit çeşit aroması ile ayrı bir hava katar. Sunumuyla tam bir ritüel olan nargilenizi nanelisinden çileklisine, portakallısından şeftalilisine kadar pek çok çeşit arasından seçebilirsiniz.

Beylikdüzü Beykent'te bulunan Joker's Point Cafe Bistro, Amerika ve Avrupa’daki görkemli mekânlarla boy ölçüşecek nitelikteki dekoru, seçkin dünya mutfağı, kış bahçesinde yer alan romantik mum havuzuna nazır nargile keyfi, gözlerden uzak localarıyla, büyüleyici bir mekân.

Kentin en görkemli yapıları arasında yer alan Beyazlar İnşaat’a ait Beyaz İnci Evleri’nin ev sahipliğini yaptığı mekânın yatırımcısı şov dünyasının tanıdık ismi Abdullah Koçoğlu (Joker Abdul), bu kez şovunu işletmesi üzerinde gerçekleştirmiş.

Mekân lüks olmanın yanı sıra, uygun fiyat politikasıyla da dikkat çekiyor.Şimdiden ünlü isimlerin ve İstanbul sosyetesinin uğrak yeri olmuş durumda.Beylikdüzü Beykent'te Beverly Hills' rüzgarına tanık olmak için Joker's Point Cafe Bistro sizlere kapılarını açıyor! Gelin sizlerde bu nargile keyfine sevdiklerinizle şık bir mekanda varın.