Telefon

0 (212) 659 75 30

Sektör

Oyuncak Firmaları

Web Sitesi

http://www.furkangroup.com/

Email

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

İstoç 35.Ada No:10-16 Bağcılar İSTANBUL

Firma Özellikleri

Havuz

Hamam

Sauna

Masaj

Hesap

ORTALAMA

₺30 iki kişi için (ortalama)

Sadece Nakit

Furkan Group

 

Bağcılar daki Oyuncak Firmaları

İstanbul Bağcılar daki Oyuncak Firmaları

 

1994 yılında kurulmuş bugün sektörlerinde en büyük ithalat ve imalat hacmine sahip bir firmadır. Oyuncak, Kırtasiye, Bebe ürünleri ve Hediyelik eşya sektörlerinde sahibi bulunduğu lisans hakları ve üretimdeki kalite anlayışıyla Furkan Group tüketicilerin haklı beğenisini kazanmıştır.

Furkan Group tüm ürünlerinde özgün endüstriyel tasarımları estetik ve kaliteyi İSO ve CE standartlarında tüketicilerin hizmetine sunmaktadır. Ürettiği ve ithal ettiği tüm ürünlerde anti kanserojen olma özelliğinin yanında Gıda sertifikası vb tüm kalite kontrol aşamalarını ürünlerine uygulayan Furkan Group bebe ve çocuk sağlığı ile güvenliğine son derece önem vermektedir.

Yaklaşık 7 bölgede 50 toptan satış ve 1600 perakende satış noktasına ulaşan Group 2007 yılından itibaren başta Doğu Avrupa ülkeleri olmak üzere bugün pek çok ülkeye ihracat ile ilgili çalışmalarını hızla sürdürmektedir. Marvel, Worner Bros ve Disney gibi dünyanın en büyük lisanslarını bünyelerinde bulunduran firmaların lisansörü olan Furkan Group sahip olduğu lisans haklarına Doğu Avrupa ülkelerini de ekleyerek bu bölgede de güçlü satış ağları oluşturmaktadır.

Siz değerli müşterilerinden aldığı destek ile İthal ürünlerin yanında, 2003 yılından buyana 6.500m2 açık alan üzerine kurulu tamamı 12.000m2 olan fabrika üretim tesisinde 100% yerli üretim yapmakta.

FURKAN GROUP Anti kanserojen, Gıda sertifikası, CE ve ISO 9001 kalite standartlarına uygun ürün ve fiyat seçenekleriyle, Türkiye genelinde yerel, ulusal ve uluslar arası marketlerin, yerli ve yabancı oyuncak zincir mağazaların,İstanbul Avrupa ve Anadolu yakasında KID CENTRUM mağazalar zincirleri ve şimdide e-ticaret internet mağaza vitrinlerinde Çocukların ve Büyüklerin yüzünü güldürmektedir.