Telefon

0212 212 21 33

Sektör

Dil Kursları

Web Sitesi

http://www.britishtime.com.tr

Email

mecidiyekoy@britishtime.com.tr

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

Latilokum Sok. No:6 Kat:1 Mecidiyeköy / İSTANBUL

Firma Özellikleri

Havuz

Hamam

Sauna

Masaj

Hesap

ORTALAMA

₺30 iki kişi için (ortalama)

Sadece Nakit

British Time

 

Mecidiyeköy deki Dil Kursları

Şişli Mecidiyeköy deki Dil Kursları

 

1998 yılında kurulmuş olan eğitim kurumu daha geniş kitlelere hizmet verebilmek için hızlı büyümesini sürdürüyor. İstanbul’ da 6 şubesiyle her yıl binlerce öğrencisine İngilizce eğitimi veren BRITISH TIME; günün koşul ve gereksinimleri doğrultusunda son teknoloji ürünleriyle donattığı kurum binaları ile yenilikleriyle hizmet ağına her gün yeni bir halka daha eklemekte ve sektördeki tüm yeniliklerin merkezi haline gelmektedir.

Pek yakında BEŞİKTAŞ ve TAKSİM2 şubelerini de açacak olan BRITISH TIME aynı zamanda Türkiye'nin en hızlı büyüyen kurumu olma yolunda hızlı adımlarla ilerliyor. İstanbul daki şubeleşmesini tamamlayacak olan BRITISH TIME Türkiye genelini de kaliteli İngilizce eğitimiyle tanıştırmak için kolları sıvadı...

British Time, ingilizce eğitim alanındaki yaratıcılığı ile, tüm dünyada bir referans noktası olmayı hedeflemektedir.

 Kurum en son teknikler ve yüksek teknolojiyi kullanarak en mükemmeli gerçekleştirmek anlayışındadır. Çalıştığı her konuda sürekli lider olma hedefiyle, çalışanına ve işine verdiği değerle, dinamik kurumsal kimlik yapısını geliştirerek, tüm çalışmalarını, yüksek kalite güvencesi standartlarında gerçekleştirmektedir.

Kurum; kurulduğu günden bu yana İngilizce eğitimi alanındaki teknik, idari altyapı, donanım, yazılım ve mezun ettiği öğrencileri itibariyle hızlı gelişerek alanında sektörel lider konumuna gelmiştir.

Hedef özellikle eğitim sektöründe, dünyadaki gelişmelere paralel olarak geliştirilen eğitim ve öğretim tekniklerini kursiyerlerle buluşturmak ve eğitim kalitesini en üst noktaya taşımaktır.